Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mAngel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

godozjawy200x200.png

 

 

Klan Upiory Wojny został założony w sierpniu 2011 roku przez grupkę znajomych z gry World of Tanks, znających się z innych klanów i samej gry. Po kilku miesiącach liczył on już ponad 90 osób i zaczął aktywnie uczestniczyć w grze klanowej. Posiadał już ziemie w Afryce, aktualnie przenoszący się i lądujący w europejskiej części mapy świata.

 

Jesteśmy klanem, który nastawia się głównie na grę w rozgrywkach klanowych. Prowadzimy codzienne walki w CW, oraz kompanie VIII i X tierów.

 

 

Adres forum: http://upiorywojny.pl

 

 

co_ofer_white.png

 

 

  • Miłą atmosferę, stworzoną przez naszą społeczność
  • Codzienne walki w Clan Warsach
  • Często organizowane kampanie czołgów
  • Serwer głosowy Mumble
  • Możliwość nauki i rozwijania umiejętności w grze, poprzez treningi
  • Świetną organizację

 

 

kogo_white.png

 

 

 

Szukamy ludzi przede wszystkim aktywnych i dojrzałych, mających doświadczenie w grze World of Tanks, czyli posiadających minimum IX tier czołgu ciężkiego, VIII tier czołgu średniego, VII tier artylerii. Oczywiście osoby, muszą mieć chęci do gry i rozwijania w niej swoich umiejętności - bo przecież nic na siłę. Oczywiście, w tierach czołgów robimy wyjątki, jeżeli zdarzy się osoba, która zobowiązuje się na wbicie czołgu, a będzie potrafiła grać na poziomie to może zostać przyjęta.

 

 

 

wymagania_white.png

 

 

  • Kultura zachowania oraz wypowiedzi
  • Sprawny mikrofon i posiadanie zainstalowanego programu do komunikacji głosowej: Mumble
  • Minimum IX tier czołgu ciężkiego, VIII tier czołgu średniego i niszczyciela czołgów lub VII tier artylerii
  • Pełna dojrzałość emocjonalna
  • Bezkonfliktowość
  • Dobra aktywność, czas i chęci do gry
  • Pełne opanowanie i umiejętność gry swoim czołgiem.

 

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/abyś. dołączyć do naszego klanu to zapraszamy do składania podań na forum naszej strony, według wzoru. Zostanie ono rozpatrzone do 48 godzin. Jest także możliwość skontaktowania się z nami poprzez grę. Wystarczy napisać do jednej z osób, będących w Radzie Klanu lub Rekruterów

 

(Lista: torukpl, Ari23, KogutKGT, mcspidbull, Rorter, zygusiek, karpiu05, Rapsodia_).

 

Adres forum: http://upiorywojny.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...