Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB/SURVIVAL] [24/7] [NO-WL] [40 Slotów] AEDIFICIUM!


Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AEDIFICIUM !

 

 

Jeżeli znudziły Ci się servery na których wszystkie działki są zajęte a moderatorzy nieuprzejmi i aroganccy oraz szukasz dużej ilości rozrywki i miłej Administracji to trafiłeś na właściwy post !

 

Nazwa Servera: Aedificium

Adres Ip Servera: s8.csrv.pl:28739

Ilość slotów: 40(w miarę przybywania graczy60! )

Typ Servera: Freebuild, Survival

Zespół:

Admin - wielkigitarzysta

SMod - Johuso

SMod - oluszi

SMod - sarka_1

SMod - pelcok

Kontakt z Administratorem:

wielkigitarzysta - GaduGadu: 41533669

Johuso - GaduGadu: 25267898

Pluginy: ModTRS, LWC, Permissions, PermissionsEX, Multiverse, Essentials,

WorldEdit, WorldGuard, FalseBook, IConomy, ChestShop, Nocheat, NoLagg oraz wiele wiele więcej pluginów niezbędnych do prowadzenia Servera!

Opis Servera:

Server Aedificium jest połączeniem Freebuild, survival oraz RP. Niesamowicie miła Administracja, cierpliwa nawet dla najbardziej wymagających Graczy. Na serverze znajdziesz wiele rozrywek zaspokajających graczy o największym guście, mowa tu o różnych dzielnicach jak np. Dzielnica Anime na której możesz budować wszelkie PixelArty i posągi lub Olimp na którym możesz wybudować dom przy największych mitologicznych Bogach greckich. Wszystkich z pewnością przyciągną duże działki i swoboda w ich stawianiu, a mianowicie: działka może mieć maks. rozmiary 36x36 klocków w szerokości oraz 20 klocków w wysokości, jeśli jednak nie chcesz budować się w mieście zawsze za zgodą Moderatora możesz wybudować się poza cywilizacją ! Jeżeli jednak kochasz bezkarny grief i kradzież to dla Ciebie również znajdzie się miejsce na mapie survival gdzie robisz co chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz ! Jeśli zaś kochasz walkę z pewnością odwiedzisz swobodną mapkę PvP gdzie możesz wybudować własną bazę lub zamek i potykać się ze znajomymi ! Na serverze czeka Cie jeszcze wiele wiele więcej ciekawych rzeczy i miejsc, wystarczy wejść.

ZAPRASZAMY!

Opublikowano

Serwer świetny miły admin i pomocni gracze

są drobne błędy ale to nic serwer oceniam 9.5/10 :)

50 postów - Zrobione! :) 400 postów - W trakcie
100 postów - Zrobione! :) 500 postów - W trakcie
200 postów - W trakcie 750 postów - Może
300 postów - W trakcie 1000 postów - Chyba mnie coś xD

Opublikowano

Dopóki H@ się nie zmieni to nie ma sensu grać, Na pierwszy rzut oka było wszystko okej . Potem się zaczął o wszystko czepiać nie tylko zwykłych graczy ale i SuperModów .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...