Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SlawololoGGMine [No-hamachi] [24\7] [no-premium] [Dedyk] [Surwiwal]


Slawolologg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dziś premiera nowego serwera no Hamachi. Serwer Dedykowany 20 slotów. Uwaga pierwsze 3 osoby które się zalogują na serwer otrzymają Admina.

 

ip serwera : 10.2.1.135:25565 Lub 10.2.1.135

 

(Uwaga serwera może nie wyszukiwać jeśli go nie wyszuka to logujcie sie tylko tak pokazuje a serwer jest on )

 

Pluginy:

 

 

Pluginy:

AutoKick - Wywalanie graczy przy konserwacjach

MineBackup - Automatyczne zapisywanie mapy.

ChestShop - Dawniej iConomyChestShop dodaje nam shopy w skrzyniach

CommandBook - Podstawowe komęd

nChat - Czat (hmm. też są problemy z chatem ;/)

iConomy - Dzięki niemu jest waluta na serwerze

PermissionsEx - Najważniejszy plugin, bardziej rozbudowane permissions

WorldEdit - Edycja świata komendami

WorldGuard - Cuboidy, zablokowana lava, rozprzestrzenianie się ognia itd

SetRankPEX - Nadaje łatwo range - /setrank nick grupa

NoCheat - Wiadomo ;)

FalseBook - Mechanizmy różne i ciekawe ;)

HelpPages - Komenda /help do własnej konfiguracji ;).

KiwiAdmin - Bany czasowe itd.

VoxelSniper - Ciekawy plugin, można nim łatwo budować :D.

AutoMessage - Automatyczna wiadomość

InvClear - Czyszczenie EQ graczom.

ColoredSigns - Kolorowe tabliczki

MultiVerse - Portale między światami, więcej światów, warpy ala portal

 

 

Serwer Bukkit 1.1 Serdecznie zapraszamy Uwaga jeśli nie dało by się zalogować na serwer proszę mnie o tym poinormować pod tematem lub na pw

 

Zapraszam na serwer pierwsze 3 osoby na serwie to są adminami :)

 

pierwsze 3 osoby na serwerze = Admin :)

 

Proszę was o pomoc zalogujcie się na serwer jak się nie bedzie dało napiszcie mi ... bo kolega nie może sie zalogowac chce to sprawdzic

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...