Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Obowiązkowy] Wzór tematu - Problemy z Grami


Diosminex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wzór pisania problemów z grami.

Prosimy się dostosować.

 

 

Stary wzór nie jest już aktualizowany, poza tym w nowej wersji IPB ciężko użyć BBCODE, także pomyślałem nad tym, aby założyć

nowy temat z wzorem o pisanie problemów. Dzięki temu, dział będzie ładnie wyglądał, i łatwo będzie można dowiedzieć się, o co

danej osobie chodzi. Jeżeli ktoś nie dostosuje się do wzoru, automatycznie będzie miał czas 2h - na poprawienie go, od

napisania notki moderatora lub kidmoderatora.

 

Wzór pisania w dziale Problemy z grami. (To co musi się znaleźć z problemem z daną grą):

 

Gdy zakładasz nowy temat w dziale z prośbą o pomoc, ma w nim znajdować się.

  • Wzmianka na temat tego, czy gra jest oryginalna czy też nie. - Zawsze macie pisać, czy macie grę oryginalną, czy nie.
  • Paramenty swojego komputera/laptopa. Karta graficza, karta dźwiękowa, system operacyjny, RAM itd.
  • Zastosować się do poniższego wzoru, który ma wyglądać miej więcej tak jak poniższy.

*Nazwa gry: Tutaj wpisujemy nazwe swojej gry, o którą pytamy.

*Gra oryginalna: Tak/Nie - Wpisujemy w zależności czy mamy oryginał czy pirata. - Jeżeli tego nie będzie, temat cls.

*Paramenty komputera: RAM, Karta graficzna, dźwiękowa itp.. Tak jak wyżej - wpisujemy tutaj paramenty

*Opis swojego problemu: Opis problemu.

/Inne: Tak jak sama nazwa wskazuje.

 

 

Tekst który jest wymieniony kolorem wyżej nie musi być pokolorowany, ale najlepiej, żeby tak wyglądało to również chronologicznie

Dzięki temu zaoszczędzisz czas nam i sobie, w zamian nie zostaniesz nagrodzony %-tami i pomożesz w prowadzeniu czystego działu.

Wzór dotyczy TYLKO PROBLEM Z DANĄ GRĄ, jeżeli masz pytanie dot. misji, jak przejść itd, to nie musisz używać tego wzoru.Dział Single Player nie popiera piractwa.

* - Obowiązkowe

/ - Nieobowiązkowe

OndteAw.png


Opublikowano

Done. 23.02.2012

Zapoznać się!

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...