Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zainstalować,skąd ściągnąć i jak nie dostać bana za hacki?


Gość keman111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Dziś zdecydowałem się napisać temat jak zainstalować itd. jak w temacie

hacki do Metin2 i nie dostać bana.Będą to najczęściej używane hacki i

najczęściej szukane.A więc jazda.

 

Na początek robimy wszystko tak jak tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/563152-dltutgeneralna-blokada-hsa-na-100/

 

Teraz już z górki.Jak zainstalować te wszystkie hacki:

 

1.M2Fish by Erpel 4.2

 

Odpalamy Bypassa i wpisujemy FB i ENTER.

 

W pierwszym oknie U i ENTER, czekamy jak

 

się załaduje i naciskamy ENTER.Wyłączamy

 

i włączamy Bypassa jeszcze raz.Teraz wpisujemy

 

znowu FB i wpisujemy 1 i klikamy ENTER.

 

Ustawiamy FB i tyle

:P

Jeśli chcemy więcej niż

 

1 wpisujemy 2,3 itd.

 

 

 

2.FishBot v5.1

 

LINK:

http://www.mpcforum.pl/topic/535547-dlfishbot-v51-metin2pl/

 

Ściągamy i wypakowywujemy zawartość do folderu z Metkiem.

Ustawiamy jak na filmie:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=etEoIvJTrP4

 

 

3.Metin2 Mod

 

LINK:

 


http://metin2mod.tk/metin2pl.html

 

 

Teraz po prostu ściągamy i wypakowywujemy do Metina2.

 

Możemy uruchamiać przez moda lub obejście.

 

 

4.M2Bob

 

LINK:

http://www.mpcforum.pl/topic/556298-dl-m2bob-by-slait-sandmann016-expbot-po-020212r/

 

Ściągamy i wypakowywujemy do folderu z Metinem.Otwieramy plik

Registration.exe Włączamy plik M2Bob.exe i Sprache Launcher, wybieramy język.

Klikamy Metin2 Wahlen Select Metin2 i wybieramy plik metin2client.bin.

Logujemy się klikamy Login Bon-Serwer.Klikamy Weiter Next a potem

klucz i wpisujemy passy do Metin2 a potem w serwer który serwer.

Na PL'u 1=0 czyli 2=1,3=2 itd.Potem wpisujemy CH i postać

1-3, wyłączamy, klikamy strzałkę i gotowe.Opcje mamy w temacie

na LINKU.

 

Spolszczenie:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/561536-dl-m2bob-spolszczenie/

 

Plik wypakowywujemy do Ressources/Settings

Z folderu Ressources/Settings Usuwamy Plik:userdata.bob

Logujemy się ponownie i wybieramy język Polski.

 

 

5.Mobber Hack(Pelerynka)

 

LINK:


http://www.youtube.com/watch?v=MRE5Tcx4gss

 

Ściągamy sam Mobber Hack bez bypassa bo HS mamy zablokowany.

Wypakowywujemy wszystko do folderu z Metinem.Uruchamiamy

Injector.exe a potem metina przez obejście i mamy :P

 

 

6.Mobber Hack by Kamer

 

LINK:


http://uploaded.to/file/o84fq8t3

 

Wypakowywujemy wszystko do Metina i otwieramy Injector.

Naciskamy ADD i wybieramy plik MobberHack_Ultimate.dll

naciskamy Inject i włączamy Metina przez obejście

;)

 

 

Podałem najczęściej używane cheaty.

 

Jeśli pomogłem dajcie Lubie to

-.-

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Pięknie, na pewno ktoś dzięki temu będzie bocił ;)

 

"Lubie to ! "

 

Jak możesz to popraw wizualnie.

cho_gath_loch_ness_monster_by_jaacqs-d51blc4.png

Opublikowano

Mam Problem z FB by Erpel v4.2 .

Gdy naciskam start , od razu przeskakuje na STOP i spowrotem na START . Czyli nie łowi ... Co mam Zrobić ? Net Framework mam i c++ też. Mam Win 7 x64

1325845644-U48159.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...