Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TS-POLAND SERWER MINECRAFT! 150 SLOTÓW [Dedyk][24/7][NO-Wl][No-Premium]


pandulin1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1qpno5wkc53m3vvg3x68.png

MINECRAFT 1.1

 

Jesteś fascynatem najpopularniejszej gry ostatnich czasów? Chcesz zbudować swój własny dom od podstaw?

Nie zwlekaj administracja TS-Poland zdecydowała się na otwarcie serwera minecraft, jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do wspólnej gry z naszymi użytkonikami poprostu zaloguj się do nas pod adres:

 

mc.ts-poland.pl

 

 

 

 

Na czym polega gra na ts-poland.pl?

Na serwer wprowadzone zostały dwie frakcje:

 

Alliance: (dobra strona)

ally.png

 

Horde: (zła strona)

 

horde.png

 

Każda frakcja posiada swoją osadę allianci ładnie i kolorowo wykończone miasto, na którym możesz budować swoje domy.

Horda natomiast jako strona zła posiada ponure miasto z głebinowymi lochami gdzie również można budować swoje posiadłości.

Mapa serwera została wykonana od podstaw przez administrację ts-poland.pl w szczególności podziękowania dla: b4u, iseeyou88, madman. Posiada wiele ciekawostek takich jak koloseum, specjalna kolejka górska (czas jazdy około 10 minut) i wiele innych atrakcji.

 

Celem gry jest zdobywanie jak najwyższych poziomów w skilach takich jak: górnik, drwal itp, jak również pokazanie swoim sąsiadom w miastach, że posiadamy dużo większą ilość zasobów do tego, by wybudować dom naszych marzeń.

 

 

Wielu użytkownikom już od samego początku spodobała się gra na naszym serwerze - może i Ty chcesz spróbować?

 

 

 

6eocvwltma7bzmdlbt9f.png

ts-poland

Uczeń
Opublikowano

Zobaczymy mamy nadzieje że będzie się wam podobało.

reklamawolna.gif


Opublikowano

Serdecznie zapraszam na serwer!

Aktywacja konta wymaga opłaty sms 1zł+vat, lecz to nie są duże pieniądze a skutecznie odstraszają niepożądanych użytkowników.

ts-poland

Uczeń
Opublikowano

dużo pracy poświeciliśmy na budowę serwera... co do opłaty... 1,23 jak wyliczył któryś z kolegów... (pewnie z Krakowa) :P to nie dużo a skutecznie odstrasza troli. I można w spokoju sobie pograć. Jak już mówiłem zawsze mozna wejść do nas na stronę tam wszystkiego się dowiecie :P

reklamawolna.gif


Opublikowano

Już się rejestruję i zaraz to roz kminie i powiem czy warto :)

 

@Edit B.fajny server mili ludzie (0 nobków) za cenę 1 złoty coś to nic :P w końcu jakiś server normalny i to z klasami ^^

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...