Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]DarkCrystalCraft[Survival][Dedyk][No-premium]


doxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dc11.png

Szukasz serwera z fajnymi ludźmi, dobrą zabawą i miłą atmosferą?

Dobrze trafiłeś! Właśnie znalazłeś się na zapowiedzi serwera DarkCrystal oferujący to czego szukałeś przychodząc tutaj!

Serwer startuje oficialnie 15 marca więc zapisywać się na white-liście i czekać z zniecierpliwieniem!

Jest to server PvP, gdzie możecie zabijać każdego który wam wejdzie przed miecz!

Nikt wam tego nie zabroni!

Serwer ma profesjonalną administrację, 0 lagów, itd.

infoeh.png

White-Lista:

takp.png

Zwierzęta:

takp.png

Potwory:

takp.png

Nether:

takp.png

Sloty:

40

Typ:

Survival

Czas działania serwera:

24/7, ewentualnie czasami res aby wgrać jakiś plugin czy coś

Adres IP:

Wkrótce będzie!

Status Serwera:

nief.png

Serwer Głosowy:

takp.png

TS3 oraz Mumble

pluginsxh.png


AuthMe
AutoSave
ChestShop
Essentials
iConomy
KiwiAdmin
MagicCarpet
MineBackup
nChat
NoCheat
OrebFuscator
PermissionEx
PlayerStatusSigns
SetRankPEX
WorldEdit
WorldGuard
ColoredSigns
AutoMessege
VanishNoPickUp
OpenInv

rangis.png

Założyciel

Administrator

Moderator

Vip

Gracz

13756834.png

doxxx121 - Zalozyciel

dexter5061 - Zalozyciel

daniellus14 - Administrator

Ponicefa - Administrator

Tyugar - Moderator

SirPlankton - Moderator

Wzór podań na White-liste:

Nick
Wiek:
Dlaczego ja:
[Czy podoba Ci się serwer?

Opublikowano

prezka 8/10

jak zapowiada się server ? 9/13

nie mogę się doczekać :P

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

Nick: miki221300

Wiek: 13 lat

Dlaczego ja: Szukam serwera z ogarniętą administracją a ten na takiego wygląda więc zagram!

Czy podoba Ci się serwer?

No jasne!

Opublikowano

Nick:Devil.

Wiek:13 lat.

Dlaczego ja:Szukam dobrego serwera bez jakiś dzieci,żeby była ogarnięta administracja a wiem, że jest ogarnięta w 100%

Czy podoba Ci się serwer?

W 100%. Na pewno będzie dobry !! :D;)

Opublikowano

Nick: vojo333

Wiek: 13 lat.

Dlaczego ja: Szukam servera z ogarniętą administracją, miłą atmosferą itp.

Czy podoba Ci się serwer?

Zapowiedź ładna więc serv będzie spoko ;D

Opublikowano

Wcześniej nie podałem się według wzoru więc:

 

Nick: Gregor

Wiek: 14 (wcześniej było 13, ale tydzień temu stukła 14-stka ;p )

 

Dlaczego ja: Mimo, że mam tylko 13 lat, nie jestem jakimś nieogarniętym dzieciakiem neo i potrafię się zachować na serverze ;).

 

Czy podoba Ci się serwer? - To się okaże, ale reklama niezła i pluginy też ok, więc myślę, że mi się server spodoba.

Opublikowano

dc11.png

Szukasz serwera z fajnymi ludźmi, dobrą zabawą i miłą atmosferą?

Dobrze trafiłeś! Właśnie znalazłeś się na zapowiedzi serwera DarkCrystal oferujący to czego szukałeś przychodząc tutaj!

Serwer startuje oficialnie 15 marca więc zapisywać się na white-liście i czekać z zniecierpliwieniem!

Jest to server PvP, gdzie możecie zabijać każdego który wam wejdzie przed miecz!

Nikt wam tego nie zabroni!

Serwer ma profesjonalną administrację, 0 lagów, itd.

infoeh.png

White-Lista:

takp.png

Zwierzęta:

takp.png

Potwory:

takp.png

Nether:

takp.png

Sloty:

40

Typ:

Survival

Czas działania serwera:

24/7, ewentualnie czasami res aby wgrać jakiś plugin czy coś

Adres IP:

Wkrótce będzie!

Status Serwera:

nief.png

Serwer Głosowy:

takp.png

TS3 oraz Mumble

pluginsxh.png


AuthMe
AutoSave
ChestShop
Essentials
iConomy
KiwiAdmin
MagicCarpet
MineBackup
nChat
NoCheat
OrebFuscator
PermissionEx
PlayerStatusSigns
SetRankPEX
WorldEdit
WorldGuard
ColoredSigns
AutoMessege
VanishNoPickUp
OpenInv

rangis.png

Założyciel

Administrator

Moderator

Vip

Gracz

13756834.png

doxxx121 - Zalozyciel

dexter5061 - Zalozyciel

daniellus14 - Administrator

Ponicefa - Administrator

Tyugar - Moderator

SirPlankton - Moderator

Wzór podań na White-liste:

Nick

Wiek:

Dlaczego ja:
[Czy podoba Ci się serwer?

 

nick: kubitas231

Wiek : 13lat

dlaczego ja : podoba mi sie serv

[Czy podoba Ci się serwer?

tak

Opublikowano

Nick Twister

Wiek: 14 kat, w tym roku 15.

 

Dlaczego ja: Dlaczego ja? ponieważ zapowiada się doby serwer, widzę że ogarnięta będzie ekipa.

Czy podoba Ci się serwer? Czy podoba mi się serwer, trudno to ocenić ponieważ serwer jeszcze nie wystartował, ale znam całą prawie ekipę to myślę że to ogarną i będzie dobrze.

 

Re: Czy jest jakaś może rekrutacja na administratora/moderatora?

Re2: Mam jeszcze jedną propozycję co do waszego serwera, proponuję skasować vhite-list, ponieważ wiele graczy odpuszcza sobie grę, gracze chcą sobie wejść i pograć, nie chcą czekać na akcept podania, przebierz będą cuboidy, jeśli chcecie mogę wam załatwić anty x-ray jeśli znajdę, dzięki.

Opublikowano

Rozmawiałem dzisiaj z kuzynem, powiedział że porozmawia z wami o tym, jeśli coś to będę się dokładał tam do serwera, nie mieszkam od niego daleko, mam parę kroków, zobaczymy co i jak, jestem chętny w wszelkie propozycje.

Opublikowano

Nick Twister

Wiek: 14 kat, w tym roku 15.

 

Dlaczego ja: Dlaczego ja? ponieważ zapowiada się doby serwer, widzę że ogarnięta będzie ekipa.

Czy podoba Ci się serwer? Czy podoba mi się serwer, trudno to ocenić ponieważ serwer jeszcze nie wystartował, ale znam całą prawie ekipę to myślę że to ogarną i będzie dobrze.

 

Re: Czy jest jakaś może rekrutacja na administratora/moderatora?

Re2: Mam jeszcze jedną propozycję co do waszego serwera, proponuję skasować vhite-list, ponieważ wiele graczy odpuszcza sobie grę, gracze chcą sobie wejść i pograć, nie chcą czekać na akcept podania, przebierz będą cuboidy, jeśli chcecie mogę wam załatwić anty x-ray jeśli znajdę, dzięki.

 

Jest wgrany plugin

OrebFuscator

czyli to samo co anty x-ray.

sygna1e.png

 

I zapytał go: «Jak ci na imię?» Odpowiedział Mu: «Na imię mi "Legion", bo nas jest wielu»

 

Mk 5 1-10: 9

Opublikowano

Oświadczam że razem z ekipą serwera postanowiliśmy zrobić serwer HARDCORE start będzie tego samego dnia co jest napisane na reklamie głównej, zapewne ktoś to zmieni, zapraszamy, miła atmosfera, ogarnięta ekipa, zapraszamy serdecznie, jeśli ktoś zna dobre, bardzo dobre pluginy, poproszę, a dokładniej:

 

Plugin blokujący stworzenia nowego konta

To chyba tyle, resztę mamy..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: Axatros

Wiek: 14

Dlaczego ja: <--- to taki serial na polsacie, leci rzadko między reklamami

[Czy podoba Ci się serwer? nie wiem jeszcze na nim nie grałem i po to robię te podanie

post-369695-0-95680800-1460989850_thumb.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...