Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GuildCraft [GW] [BUKKIT 1.1] [DEDYK 24/7 100 SLOTÓW] [3 KLIMATYCZNE ŚWIATY]


ramiz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

22490183725762458397.png

24/7

100 SLOTÓW

SYSTEM GILDII

MIASTA GILDII

 

OPŁATA ZA ZAŁOŻENIE GILDII WYNOSI 7500$

DZIĘKI TEMU UNIKAMY GILDII MASÓWEK

ORAZ UPEWNIAMY SIĘ, ŻE PRZETRWAJĄ TYLKO STALI GRACZE

 

TRZY KLIMATYCZNE ŚWIATY:

Guildfields

Nether (piekło)

Mapa Surowcowa

*teleporty do innego świata znajdziesz na górnym piętrze budynku z regulaminem

 

Na serwerze włączone jest PvP (nie działa tylko w mieście oraz spawnie). Jako, że nowy gracz narażony jest na atak innych graczy oraz potworów poza miastem

powinien on ingerować w sprawy gildyjne. Być może akurat twoja gildia zaoferuje ci ochronę. Na serwerze wirtualna waluta, za którą możesz kupować pokoje, domy, wille, gildie, GuildHouse'y, depozyt oraz przedmioty w sklepie AdminShop.

 

JAK ZAROBIĆ WIRTUALNE DOLARY?

stan konta sprawdzisz używając komendy /money lub /balance

Najprostszym sposobem zarabiania jest zabijanie potworów. Za każdego zabitego potwora dostajesz wirtualne dolary.

Kolejny sposób na zarabianie to sprzedawanie rzeczy w AdminShop (aby teleportować się do AdminShop wpisujemy w czacie /warp sklep )

resztę komend znajdziesz w pomieszczeniu z regulaminem ( /warp regulamin )

 

IP: 91.121.255.20:7777

 

POSZUKIWANA EKIPA:

wymagania

-ukończony przynajmniej 15 rok życia

-sprawny mikrofon

-konto Skype

-doświadczenie z bukkit

-odpowiedzialność

Opublikowano

@up

Ostrzegam przed nie czytaniem regulaminu. Później gracze dziwią się za co ban.

Opłata za założenie gildii wynosi 7500$. Dzięki temu unikamy zakładania gildii masówek.

 

edit:

Kolejna owieczka spamer, która bluzga mnie za bana. Kilkukrotnie ostrzegałem prosiłem, a ten ciągle spamował.

Szkoda czasu na takich ludzi.

Opublikowano

@up

Wiele osób nie czyta regulaminu i na to nic nie poradzisz ze ludzie robią gildie ...

Ustawa w premission cenę za zrobienie gildii :)

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

@up jest u nas coś takiego jak AdminShop i sprzedawanie itemów -.- a diamentów z DiamondFound Plugin u nas od cholery na Mapie Surowcowej

Mogliby chociaż ogarnąć ten temat. Konieczność zapłaty jest po to, by nie powstało 30 pustych gildii.

Opłata 7500$ nie jest wcale taka duża jeśli kilku graczy się złoży. A jestem w stanie udowodnić, że można zarobić 2000$ w ciągu półtora godziny, a nawet 30 minut jeśli trafi się w jakiś dobry CaveSystem..

Poza tym obecnie mamy 3 duże opłacone gildie, które nie narzekają tylko się rozwijają.

Opublikowano

W configu jest do ustawienia za co ile placimy, mozesz tam ustawic za zalozenie, dodanie kogos, wywalenie, ustawienie home itd...

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...