Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Aktualny spis Ribbonów PL


Lon333ly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie !

 

Otóż poszukuję aktualnego spisu wszystkich (WSZYSTKICH) Ribbonsów w języku PL.

Sam nie jestem dobry z anglika, i 3/4 tylko rozumiem, a Tłumaczowi nie ufam - dziwnie tłumaczy. :X

 

Nagrodzę pomoc lajkami.

 

Miłego wieczoru. :)

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Proszę:

ribbon44.jpg

SEAL Team Member

 

Posiadasz postać Navy, M14EBR, mk SOCOM

 

ribbon45.jpg

Operation Triton

Skończyłeś zadania związane z eventem

ribbon46.jpg

Like a Bawss

 

Zabiłeś 1000 bosów, na wysokim i niskim poziomie

 

ribbon47.jpg

Revival of the Fittest

 

Kupiłeś 1000 Reviev Tokens

 

ribbon54.jpg

Credit to the Clan

 

Zabiłeś 10+ żołnierzy, 250 na CW

 

ribbon55.jpg

Clan Survivalist

 

Przetrwałeś 4+ rundy, 250 razy na CW

 

ribbon56.jpg

I Have More Ribbons Than You!

 

Masz 30 ribbonów

10,000 GP

ribbon57.jpg

My Ribbons Breathe Fire

 

Masz 40 ribbonów

2 year - Shovel Red Dragon

ribbon49.jpg

Xenophobe

 

Zagrałeś 100 gier HMX kiedy żołnierze wygrali

 

ribbon36.jpg

Lead the Invasion

 

Zagrałeś 100 gier HMX kiedy mutanty wygrały

 

ribbon33.jpg

Exterminator

 

Ukończyłeś event związany z HMX

 

ribbons_comingsoon.jpg

Coming Soon

 

Wkrótce

Opublikowano

Konkretniej proszę "Like a Bawss", "Revival of the Fittest", "Credit to the clan", "Clan Survivalist", "Lead the Invasion".

 

"Like a Bawss" - nie rozumiem, czy to musi być 1000 na tym i na tym, czy 1000 w sumie, i czy nie może być na średnim ?

"Revival of the Fittest" - nie rozumiem, co to są te "Reviev Tokens" ?

"Credit to the clan" - jak to "10 zabić" ? Normalnie 10 zwykłych killi ?

"Clan Survivalist" - jak to "przetrwać" ? Mieć 0 dedó w 4 rozgrywkach CW ? 250 razy na CW - czyli 250 rund, czy jak np. było w sumie 15 rund, a ja miałem 17/6 to mam 9 tych przetrwań ?

"Lead the invasion" - czyli wystarczy dać się zabić, czy trzeba zginąć na ostatnim etapie ?

1389638202-U295319.png


Opublikowano

1. Ale może być na średnim ?

4. No ale 4 rozegrane, czy 4 bez dedów ?

5. Na dowolnym poziomie trudności ?

1389638202-U295319.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...