Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GamesCraft [DEDYK] [NO-PREMIUM] [60SLOTOW]


B69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o usunięcie tego tematu i bana dla tego użytkownika! Nie tylko zaśmieca forum takimi samymi tematami ale dodatkowo spami w innych prezentacjach o swoim serwerze! Fakt, kliknąłeś i co? Napisało się w 20 innych prezentacjach o twoim marnym serwerze? Pewnie ku*wa niechcący?

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Co jeszcze ciekawego powiesz? Mam zmienne ip nic wam to nie da założe nowe konto ^.^

Takie zachowanie powinno być tutaj jak najbardziej tępione! Właśnie udowadniasz, że nie masz więcej jak 12 lat i jesteś ostatnim debilem ;)

 

Serwer tragedia to nie dedyk to jest serwer lag !!! dostałem bana za nic ... tragedia

 

A czego się spodziewałeś po wgraniu 50 pluginów, złej konfiguracji, co drugi ze sobą koliduje, a logi pewnie to w 90% błędy :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Takie zachowanie powinno być tutaj jak najbardziej tępione! Właśnie udowadniasz, że nie masz więcej jak 12 lat i jesteś ostatnim debilem ;)

 

 

 

A czego się spodziewałeś po wgraniu 50 pluginów, złej konfiguracji, co drugi ze sobą koliduje, a logi pewnie to w 90% błędy :)

Trzeba sie postaram dla niego o bana na ip tak zeby debil nie wszedl
Opublikowano

Nie zachowujemy się jak ostatni debile.

 

Oj chyba właściciel sam łamie tą zasadę :)

 

@Topic Po komentarzach widać że serwer nie jest zbyt... dopracowany.

 

Jutro wejdę zobaczyć jaka atmosfera itd. i dam edita.

Opublikowano

Nadal pokazujesz że masz mniej niż 12 lat i zachowujesz się jak debil. Lepiej napisz w prezentacji "Zachowujemy się jak dostatnie debile" i przynajmniej prawdę napiszesz :) Dedyk? ;> Ten za 65 zł? :>

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

1 up

Zamknij morde , bo swoim zachowaniem pokazujesz ,że do dojrzałego wieku ci jeszcze długo brakuje.Myślisz , że ten spam ci pomoże?Proszę cie , ludzie zobaczą ten spam i stwierdzą ,że dzieci neo grają na tym serwerze.Jakbyś umiał naprawdę zareklamować serwer to byś się inaczej za to zabrał(w końcu masz te 18 lat o.O )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...