Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[problem]Nie odpala mi się CrossFire! błagam nie zamykajcie


*Danmien.*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam problem. zainstalowałem wszystko normalnie, odpala mi się git majonez, kiedy skończy się ładowac zapora i cos tam drugiego to gra mi się za chwile nie włącza, a wczesniej juz gralem i bylo normalnie więc ocb? prosze o pomoc!!!

 

pOzdrawiam

Opublikowano

za słaby pc

 

ja teraz mam

 

1gb ram

 

karta graficzzna 64mb

 

procek 2.5 ghz i na luzie chodzi podaj paramentry kompa

EXPmIpC.gif

Opublikowano

To pobieram juz ten service pack 3. A nie moge go usunac, nie ma w dodaj/usun programy, komendy w CMD nie działaja-.- <- chodzi mi o IE 8 ; /

Tak bardzo chce pograc w CF bo to super gra;/

 

@Edit2

zrobiłem cofke systemu, pobiera się od nowa.

zobaczymy co będzie.

Opublikowano

IE 8, ten :http://www.mpcforum.pl/topic/231353-rozwiazanie-problemu-z-cf/

przeczytałem, MAm service 3jke, ale nie mam w dodaj usuń programy to samo IE o co w końcu z moim kompem biega?!;/

 

A co do XPLITE to wyskakuje mi jakiś błąd.. cos o SP2 a mam 3!! ; /

Opublikowano

Haha jak ja coś pierdolnę to padacie :P

Zapora mówisz ? może odblokuj grę ... może pomoże :D

PzD3 ale nie wiem czy to działa

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

Jestem po formacie.

Nadal na dodaj usuń programy nie ma IE 8 ani Service Pack 3 a przy mnie typek instalował.

 

Gra od nowa ściągnięta. Wszystko co było związane z CrossFire usunięte.

Jak to nie zadziała to nie wiem :/

 

Porty, zapora , antyvir wszystko odblokowane ; )

 

@ W tej chwili wlasnie poraz 2 instaluje CrossFire, jak cos dam znac jak zainstaluje.

 

@EDIT3-.-

NIE DZIAŁA to SAMO-.-

Opublikowano

Nie obrazcie sie ale to jest chore zeby dla "Crossfire" robic formata kompa, niedziala trudno jest wiele innych gier ktore zapewne Ci sie spodobaja jak "Crossfire"

...Życie jest jak gra...

...Nie mozesz dac sie wyeliminowac...

-=-POMOGLEM-=-

"Daj Lajka +"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...