Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EndCraft][Dedyk][NO-Wl][RPG][RolePlay][NoPremium][NoHamchi][24/7]


Premoss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam zamiar przedstawić wam serwer (Jak w tytule) Rpg-Roleplay.

 

EDIT. Serwer Jest przebudowany na RPG-RolePlay-Survival

 

NA CZAS POWSTANIA PLUGINÓW SERWER PRZECHODZI NA TRYB HARDCORE!

 

 

Serwer oparty jest na grze MU-Online

(Nie trzeba znać tej gry żeby ogarnąć serwer ;P)

 

DANE:

IP - 188.165.207.25:23451

PVP - Tak (Poza miastem lub podczas Castle Siege)

Guildie - Tak

Zwierzęta - Tak

Potwory - Tak

Nether - Włączany TYLKO podczas Devil Square

Whitelista - Nie

ADMINI:

H@ Premosss

Sh4p1r

Faj3th

EVENTY:

Eventy oparte są na MU :

BloodCastle - Długi Most na którym są Potwory; Polega na tym, aby dojść na koniec zabranie obsydianu, i powrót. Obsydian zabiera wyznaczona osoba!

DevilSquare - Polega na zabiciu wszystkich potworów na całym placu. Ten event odbywa się w Piekle!

Chaos Castle - (To nie jest akurat takie samo jak w MU) Zbiera sie po 5 osób, 5 w jednej, 5 w drugiej "drużynie" można założyć wszystko. Ten event odbywa sie na pojedynczej platformie.

Castle Siege - To jest walka 2 Guildi o Zamek. Ten kto zginie nie może sie dołaczyć!

DODATKI:

Dla utrudnienia gry na serwerze, Pieniądze zbiera sie poprzez sprzedaż

piór, kości itp. (głownie dropy z mobów)

Co jakis czas można iść na loterie. Płacisz, i losujesz item.

PLUGINY:

Główne pluginy które są wgrane na serwer:

-WorldEdit

-WorldGuard

-PylamoRPG - Dodaje Guildie, Party itp.

-SpoutTrade - Umożliwia handlowanie!

-Citizens - Dodaje NPC

-CommandBook

-KiwiAdmin

 

ZDJĘCIA:

Wkrótce się pojawią

:)

 

 

[serwer świeżo po starcie!] Jeżeli znajdziecie jakiś problem możecie napisac, odrazu się tym zajme ^_^

2623962_o.gif Zbieram Plusiki + =D

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...