Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Jakiegoś poradnika jak stworzyć serwer z istniejącego już serwera?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;)

Chciałem się spytać czy istnieje coś takiego jak stworzenie serwera z istniejącego już. tzn: chciałbym sobie zrobić z kolegami serwer identyczny jak XenoxMt2 tylko nie wiem czy jest taka możliwość. a jeśli jest to proszę o jakiś link, poradnik.

Opublikowano

Wiesz musiałbyś mieć te same pliki co oni. Czyli wystarczy pościągać te same epickie bronie zbroje itemy itp. Na pewno będzie to gdzieś na forum. Szukanie nie boli. Jeśli chcecie zrobić to na hamachi to postawcie serwer na jakiś plikach i wstawcie te z xenoxmt2 zmieńcie Bony takie jak oni mają i wszystko ok.

Nie gardzę Plusami.

Opublikowano

Jeśli chcesz mieć serwer podobny do XenoxMT2 to.. pobierasz pliki serwerowe ..

 

Programy :

 

WinSCP

VirtualBox

PortMap

Navicat

 

I robisz serwer.. dodajesz system ulepszeń taki jak na Xenox.. ustawiasz podobny exp , drop i masz..

 

Tu masz pliki serwerowe :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/554404-dlreupload-wszystkich-plikow-serwerowych-linki-nie-wygasaja/

 

A tu spis poradników tworzenia serwera :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/508056-spis-poradnikow-tworzenie-prywatnych-serwerow/

 

XenoxMT2 na pewno nie da Ci swoich plików serwerowych..

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

A dlaczego by się nie dało.?

 

Jest taka możliwość ale FULL pracy,nowe mapy , kd systemy ulepszeń, itp.

 

Tutaj masz spis poradników i tutków,

http://www.mpcforum.pl/topic/508056-spis-poradnikow-tworzenie-prywatnych-serwerow/

 

poczytaj i poszukaj co cię interesuje

bijons.jpg


Pomogłem daj Lubię To!


Opublikowano

Wystarczy że prze konwertujesz ich item_proto z klienta do serwera przerobisz rooty z ich klienta na swoje i już masz 70% pracy skończone

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...