Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o tym zestawie?


r4x0n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie

 

Procek: Intel Core i5 2500K LGA1155 BOX

Płyta: Asrock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA1155 (PCIE/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3)

RAM: Kingston DDR3 8GB (2x4GB) 1600MHz HyperX CL9

Zasilacz: Thermaltake Smart 630W

Grafika: XFX ATI Radeon HD6950 Dual Heatpipe 1GB DDR5/256bit DVI/HDMI/mDP PCI-Express

Obudowa: jeszcze nie wybrałem :P

Opublikowano

jaki masz budżet na swój zestaw?

zasilacz - nie wiem jak z tą firmą, ale jak masz jeszcze trochę kasy w kieszeni, zmień sobie na XFX 550W, to ci spokojnie starczy. 270zł kosztuje jak dobrze pamiętam

 

obudowa - poleciłbym ci Zalman Z9 plus jeśli ci starczy na to 200zł kosztuję ale naprawdę dobra, trochę tańsza za 160zł to aerocool vs-9, za ok 120zł polecają SilentiumPC Brutus, ale szczerze? Dla mnie to brzydka jest ta obudowa dlatego

Zalman albo Aerocool, lub jakąś inną co znajdziesz i ci się spodoba ;]

 

zestaw dobry, podobny do mojego, tylko inny zasilacz, grafę poleciłbym też wziąść od MSI HD6950 Twin Frozr II 2GB, jeśli budżet na to pozwoli, dlatego napisz ile masz na to

Opublikowano

Jeśli komputer ma być do gaming'u to zmień zasiłke na XFX, ramy na OCZ i weź obufowę SPC Regnum l50

 

Jeśli chodzi o mnie to :

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=46334

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...