Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Mini Difer - zmiana wymaganego expa na KU


sherer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, elo czesc.

Ten programik przekonwertuje za was wartosc dziesietna na wartosc szesnastkowa i wygeneruje gotowego difa..

SS:

http://screenshooter.net/9306448/xxobggq

DL:

http://www.mcncc.pl/774796

Skan (ja wiry to przez obfuscator):

https://www.virustotal.com/file/d859ab2ed0e61b6a9ddcd288082fd284987552b74635ab3f4344563fb02347c6/analysis/1329770560/

Enjoy!

Opublikowano

Jeju, szeri, wiemy, że jesteś miczem autoita, ale takie coś to dosłownie 2 minuty roboty, a na dodatek każdy chyba umie wziąć gotowego difa, kalkulator i przekonwertować na hex. : p


 

Opublikowano

Jeju, szeri, wiemy, że jesteś miczem autoita, ale takie coś to dosłownie 2 minuty roboty, a na dodatek każdy chyba umie wziąć gotowego difa, kalkulator i przekonwertować na hex. : p

Ty ty chuju dretwy, juz ogarnalem bez twojej pomocy!

Nie każdy destrus nie kazdy ;)

Opublikowano

@up za przeproszeniem daruj sobie kilka jeb*nych obrazków i skomentuj to jak trzeba...

@topic Ładnie sherer, dojdź do tego żeby zmienić wymaganą ilość ku do G to będziesz mistrzem ^^

ESTAVIA.PL

Opublikowano

Ludzie ,rzekomo macie pseudocode game na mpc tak trudno pobrać i otworzyć notepadem i poszperać . ?

Połowa z was marzy o tym 10 do ku itp ale nie wiecie nawet co do pseudocode albo mylicie go z suroce.

Pamiętam jak jeszcze były tematy czym "otworzyć" game tak jakby wujek google nie mógł pomóc.

Nie żul 10 ku do G bo za Free nikt Ci tego raczej nie da. Masz na mpc pseudocode no to pobierz i szukaj linijki odpowiedzialnej za to, gdy znajdziesz to zrób difa.

Gdy już jest ten pseudocode to może wreszcie zabezpieczycie i połatacie sobie GAME :D^^

A co do tematu bez sensu był już taki diff, a co autor zrobił nauczył sie pisać w Autoit i szpanuje, po co ten program ktoś kto nie umiem zmienić w kalkulatorze na hex'a to nie powinien zabierać się do takich rzeczy jak diffy dla game.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@up a co ja chce aby to zrobił dla mnie? sam bym udostępnił to ale skoro sherer woli dawać wszystko za free to proszę bardzo 10 ku do G? a co to za przeproszeniem ku*wa balmore robimy? Bez jaj :D

ESTAVIA.PL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...