Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Limadoria[Dedyk][20slotów][No-Wl][Survial][1.1][Frakcje][No-Premon]Zapraszam!


Kaszka90

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Limadoria

 

Pozdro!!!

 

informacjeqxt.png

Ip:s5.mineserv.eu:25567

 

Client: 1.1 Bukkit

 

Whitelist:

no.png

 

Potwory:

ok.png

 

Zwirzętea:

ok.png

 

Nether:

ok.png

 

Zero lagów:

ok.png

 

Dzieci Neo:

no.png

 

Frakcje:

ok.png

 

tryb rozgrywki: Survival + Frakcje

 

ilość slotów: 20 Narazie w marcu 40

 

 

teamw.png

 

Głowa Administracji / Założyciel serwera:

 

Soleod

 

NetV

 

Mlody98

Admini:

 

Kaszka90

 

Moderator:

 

Chudy

 

Vip:

 

Narazie nikt

 

 

FILMIK

 

 

 

Spawn zmieniony

Opublikowano

Ten serwer jest do dupy. Admin nie umie pisać po polsku, a dzieci biją na spawnie. Poza spawnem nic nie ma na serwerze. Dziękuję dobranoc.

Opublikowano

Dokładnie server DNO nie polecam -.-

dam ci lajka bo się namęczyleś :D:D:D i 5 w profilu :P

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

NIE POLECAM. Admin pomaga innym gildiom tzn. podaj koordynaty innych gildii..

Administracja ma max 16lat..

 

Najmłodszy członek jest w wieku 10lat.. Więc poziom ich polszczyzny jest marny..

NIE POLECAM

18706.png

36112.gif

36006.jpg

35944.jpg

34943.png

32519.gif

Opublikowano

Siema.

 

Chciałbym złożyć skargę na leexins'a.

 

Po 1 takowy gracz o randze moderator, daje koordy innych gildi, innym gildiom.

Teleportuje sie do środka baz wrogów, oraz spawnuje itemy.

Spawnuje itemy takie jak : Łuki, lvl, strzały, mikstury, itp.

atakująć innych gracza lata sobie.

 

Wkoncu, powiedzialem mu zeby sie ogarnal, i zeby nie robil tego bo straci admina.

 

To mnie zbanował za przeklinanie.

 

Totalny nieogar, na filmiku słychać, że dzieciak totalny, nie używa poprawnej polszczyzny, nawet w wymowie robi błędy " Dobźi admini "...

Dziwicie sie ze wszyscy hejtują wasz serwer ? zmiencie to ! wywalcie tego admina

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...