Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Kolejny tuta jak okiwać trial w kbot


hugo-DO&SF-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukałem i takiego tutka nie było słaby w ty jestem więc jak coś link w

"

poprosze. Więc potrzebne nam będą: Konto (byle jakie oby miało wolnego triala w kabocie), VPS lub własny komp (VPS lepszy zresztą dowiecie się później) i myślenie logiczne więc zaczynamy.

Zakładamy VPS (nie dotyczy ludzi którzy wolą swoje kompy)

Ściągamy kbot-a


www.kbotik.com

Odpalamy konto i bocimy do puki nam się chce

:)

Ważne! nie może nam przerwać połączenia z netem (jeśli bocimy więcej niż 24h! dlatego lepszy VPS) bo później nie zaskoczy mój najdłuższy czas bocenia na trialu to około 60h.

Miłego bocenia pozdrawiam i nie pisać że każdy to wie dzieki.

Opublikowano

;OOO

 

po 1. restary serwererów - relog ..

po 2. każdy to wie

po 3. face palm

Wow relog kbot omija :) tzn. po restarcie nie zawsze włącza się w kbocie logowanie :O kazdy nie każdy nowi nie wiedzą prosiłem żeby nie dodawać głupich komentarzy...

 

@up sorka dyslektyk i te sprawy poprawione

Opublikowano

Np. Ja nie wiedziałem ;) Tzn. dziś kolega mi na gg napisał. Ok 2h przed tym tutkiem ;) Masz lajka za robotę ;)

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Opublikowano
BrakNickó przestan krytykowac, napisal dobry tut ktory dziala i nie kazdy to zna:) wg twojej logiki najlepiej nie pisac wcale bo wszystko juz znane i kazdy wszystko wie. wiec po co forum?? a co do tuta to ja tak robilem ok 30 h chyba i potem cos mi z netem zamulilo i po boceniu;/
Opublikowano

Wifi Ci przechodzi przez ścianę ? o.O

dla NASA nawet takie coś się nie śniło, skoro jesteś jebanym dyslektykiem to pisz za pomocą GOOGLE, lub kup sobie słownik poprawnej polszczyzny.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Wifi Ci przechodzi przez ścianę ? o.O

dla NASA nawet takie coś się nie śniło, skoro jesteś jebanym dyslektykiem to pisz za pomocą GOOGLE, lub kup sobie słownik poprawnej polszczyzny.

Pozdrawiam.

 

Kurwa mać , idź ty i człowieku jebnij się o ściane i zrozum co napisałes , i zrob tak za kazdy razem gdy piszesz post.

Opublikowano

Wifi Ci przechodzi przez ścianę ? o.O

dla NASA nawet takie coś się nie śniło, skoro jesteś jebanym dyslektykiem to pisz za pomocą GOOGLE, lub kup sobie słownik poprawnej polszczyzny.

Pozdrawiam.

 

Wiesz co to Wi-Fi? internet radiowy kretynie... albo coś w ten deseń. Problem? nie czytaj tego co napisałem i sprawa rozwiązana znasz wszystkie bugi tutki itd.? nie dzielisz się to wypierdalaj.

 

Kurwa mać , idź ty i człowieku jebnij się o ściane i zrozum co napisałes , i zrob tak za kazdy razem gdy piszesz post.

 

Ciekawe kiedy Cię dopadne w "Lubię" poza tym zostaw dzieci. Dziecko dostanie internet i już wielki kozak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...