Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Do Graczy Ktorzy Grali W: 5imt2/91mt2/longju3


ogorinho

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy na tych serverach:

1)bylo spolszczenie?

2)jesli nie to czy byl tam autopatch przy wlaczaniu gry?

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

gralem na 91mt2 spolczenia nie bylo a auto niepamietam ale chyba nie, tego serwa juz chyba z pol roku nie ma

 

 

 

" Żyć chwilą, nie chwilę "

Opublikowano

masz 5* czekam na odp odnosnie auto patcha.

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

Zaraz pokabinuje nad ulepszeniem newlongju...

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

Jakimż to Boskim sposobem? ^^

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

Z tego co pamiętam 5imt2 nie było ani tego ani tego (ale grało się zajebiście, a teraz kręcą nosem bo questy niespolszczone --,--)

 

reklama RMCF1902

Opublikowano

tak sobie przegladalem YT i napotkalem filmik jak zangielszczyc te servy. nie gralem na nich ale myslalem, ze sa podobne do nl wtedy daloby rade chociaz je zangielszczyc ;D

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

dalo sie zangielszczyc newlongju pamietam kiedys na innym forum zrobil poradnik pamietam ze to bylo zwiazane z ip serva i za kazdym razem trzeba laczyc sie przez to

Opublikowano

dalo sie zangielszczyc newlongju pamietam kiedys na innym forum zrobil poradnik pamietam ze to bylo zwiazane z ip serva i za kazdym razem trzeba laczyc sie przez to

Opublikowano

Na 5imt2 było spolszczenie, był to mój pierwszy prywatny server. Po jednym dniu gry zostałem zbanowany. ^^. Ale auto-patcha - nie było.

DAWAC MINUSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Opublikowano

prosze bardzo ;P

 

61.188.37.178:13302

61.188.37.178:13000

61.188.37.178:13303

 

wszystkie ip

probowalem zrobic spolszczenie ale mi nie wychodzilo (tutorialem fifolskiego)

fwlogo.png

 

Zagrajmy razem na Fantastic World!

 

Planowany nick: Blashaq

Planowana klasa: Dagger ;>

Planowany kraj: Shinsoo

Planowany cel: miec bmow z topki na hita ;P

Typ gry (nastawienie):PvP

 

Serwer ruszy wkrótce! Więcej informacji w temacie!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...