Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Jak szybko i łatwo zarobić ?


Pirer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam czołgi takie jak (może i złomy ale wczoraj zaczołem grac):

-Ltraktor (wszystko zbadane)

-PzKpfw 35 (t)

-T1 Cunningham (nie korzystam z niego)

-T18

-BT-2

Doradzcie co mam zrobic (każdemu za szczerą i dobrą radę dam like)

Opublikowano

Po pierwsze sprzedaj niepotrzebne czołgi. Do zarabianie to artyleria i czołgi 5 tieru (najlepiej KW) albo jakiś czołg premium.

 

@RMCF1902

Jakiego wzoru ? Czy ja o czymś nie wiem :P

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Opublikowano

czyli nie mam zlomu,ale mam drugi problem,ponieważ mam narazie okolo 10 tys.kredytow ,to czy mam kupowac jakis czolg czy zbierac

Opublikowano

Teraz to zobacz czym ci się najprzyjemniej gra. Kup sobie artylerie, niszczyciela itp. Jak dowiesz się czym najprzyjemniej ci się gra to powiemy tobie która nacja ma najlepsze czołgi z tej klasy. ;)

Opublikowano

nie kupuj złom sprzedaj.

 

kup artylerie i nią zarabiaj :]

 

ale zależy jaka nacja/czołgiem ci się lepiej gra :D

 

ale najlepiej czołgi z ranga V zarabiają

Daj like

 

chyba ze się boisz dać like ;]

 

 

jak nie dasz like to daj minusa xD

 

Ale jak dasz minusa, to znak ze się boisz kliknąć like ;]

Opublikowano

dobra kupiłem artylerię tą najtańszą niemiecką (Bison) i sprzedałem T1 Cunningham.Teraz zbieram kase na PzKpfw III A (ile czasu zajmie mi zbieranie kasy ?)

Opublikowano

najlepiej graj tak nie pamietam ale jakoś tak to bedzie T-26 (chyba) T-46 T-28 i KW (po angielsku KV) bo na kw szybko się zarabia

MAXCHAOS:

 

Nick: DawidPL

 

Lvl: 110

 

Klasa: War Master

 

Gildia: ALTERNATYWA

Opublikowano

Każdy tier 5 i 6 dobrze zarabia. Wybrać czym chcesz grać tylko musisz.

Po testuj wszystko na razie sobie.

Opublikowano

znacie jeszcze jakies kody promocyjne ?

 

dobra wszystko działa. A teraz co radzicie z tym zrobic bo ja mam problem. Jaka jest najszybsza droga dotarcia do czołgu Pz III/IV lub Pz IV ?

Jeżeli takiej drogi niema to podajcie inny czołg który dobrze zarabia. Czym bede wiecej zarabial kasy Pz III czy Pz 38 nA

///Nie robimy duble i nie prosimy o kody :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ja osobiscie na start przygody polecam linie czołgów z ZSRR
Proponuje pójsc w KV-1 bardzo dobra maszynka do zarabiania i przyjemna gra ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...