Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co zrobić jeśli się zbugowała postać na Yitian 2?


xtomekx19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, zbugowała mi się postać, wyzerował mi się lvl i to wszystko ... Dowiedziałem się, że może to być wina tego, że długo nie grałem. Jakieś pomysły, co zrobić ? ; p

 

Z góry dzięki ;d

Pomogłem? Kliknij " Lubie To! "

Opublikowano

Jeśli posiadasz dostęp do Navicata musisz z Player_index usunąć ;x

 

A jeśli nie posiadasz dostępu do Navicata spróbuj usunąć poprzez wpisanie kodu na usunięcie postaci lub napisz na forum serwera na którym grasz zrób screena opisz swój problem a Admin na pewno Ci odbuguje.

 

Screena możesz zrobić poprzez kliknięcie na klawiaturze : PrintScreen SysRg wchodzisz w Paint dajesz zaznacz wklejasz screena potem plik-->zapisz jako nazwa pliku screen np zapisz jako typ JPEG wrzuć na fotosik.pl/imageshack wejdz na forum serwera wrzuć screena opisz problem i na pewno ktoś z członków teamu zareaguje.

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

Jest to serwer dedykowany, a ja jestem tylko zwykłym playerem :D Skontaktować się z admem, czy cu ?

Pomogłem? Kliknij " Lubie To! "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...