Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Najpotrzebniejsze aplikacje na nasze Andki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie w moim Tutorialu w którym opisze wam najpotrzebniejsze według mnie aplikacje na androida ;D

 

1.

Antivirus Free - najlepszy bezpłatny w polskiej wersji językowej antyvirus na naszego smartfona;D

 

2.

ASTRO File Manager - menadżer plików naszego smartfona ;D

 

3.

Gadu-Gadu - mobilna wersja naszego komunikatora Gadu-Gadu

4.

Switch Pro Widget - Widżet na nasz smartfon umożliwiający kontrolowanie np. Wifi, jasnością ekranu itp. Jest PŁATNY

5.

Opera Mini - najlepsza przeglądarka internetowa

6.

GO launcher EX (polski) - lanucher na nasz telefon który zmienia nasz żmudny ekran w rozmaity

7.

Skype - mobilna wersja najpopularniejszego komunikatora Skype

8.

MobileMPK - Program dzięki któremu mamy w telefonie rozkład jazdy MPK

9.

Winamp - jeden z lepszych w PL języku odtwarzacz MP3

10.

Ipla - VOD na nasz telefon za FREE

11.

3G Watchdog - licznik mobilnego internetu

12.

Volume Control +- dzięki niemu bd telefon głośniej grał ;D

 

 

 

 

 

Dzięki za uwagę do usłyszenia ;D

 

 

 

P.S. Piszcie w postach co jeszcze dodać ;D

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

10 - Tylko czemu najlepszy ?

 

6 - Najlepsza może to i prawda, ale ...

jeśli się używa połączenia wi-fi, lub zależy na szybkości a nie na tym żeby zostało więcej pakietu to Opera Mobile jest lepsza ponieważ Opere mini używa się głównie dlatego że kompresuje dane te które wczytuje i nie zabiera dużo pakietu ;p

 

Co do GO Launcher Ex to jak najbardziej się zgadzam

 

ps.Raczej mini tut niż tut ale ... ok

940messi.png
Opublikowano

@Up

 

10 - Tylko czemu najlepszy ?

Gdyż najmniej pobiera baterii ;D

 

6 - Najlepsza może to i prawda, ale ...

jeśli się używa połączenia wi-fi, lub zależy na szybkości a nie na tym żeby zostało więcej pakietu to

Opera Mobile

jest lepsza ponieważ Opere mini używa się głównie dlatego że kompresuje dane te które wczytuje i nie zabiera dużo pakietu ;p

Inni wolą to ja wolę to ;D

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

zgadaj się z autorem tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/556361-ciekawe-i-pootrzebne-aplikacje/

żebyście np. w dwójkę robili ten spis. tymczasem zamykam.

fs_overall.png

Opublikowano

Co do GO Launcher Ex to jak najbardziej się zgadzam

 

Dla mnie nakładka HTC sense jest wystarczająca. Go Launcher Ex bardzo traci na płynności.

 

Co do aplikacji:

Polecam 3G Watchdog - dobry licznik mobilnego internetu (bierzcie margines błędu, np gdy operator zaokrągla do 100kb w górę o północy)

Volume+ kiedy chcecie puścić coś w szkole, a wasz głośnik nie daje rady...

Applanet - blackmarket ^^ (o ile nie jest zakazany na tym forum o.O)

Oddajcie minusy! :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...