Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] M2BoB Download ( Aktualizacje ) (Dokładna instrukcja co i jak )


RyDeL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SandMann016 Zbanował POLSKE na IP ; )

jutro juz nikt nie pogra na bocie .

Jedynie ci ktorzy po za krajem .

A wiecie czemu tak ?

BO ja nie ..

 

Post DO USUNIĘCIA ; )

48270963wb2.png

 

Szukasz Webmastera ?

 

Pisz do mnie ! GG : 1091929

 

- PHP , MYSQL , HTML ( Strony Metin2 , Forum , blogi )

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To jest najnowsza wersja , wiec jak bedzie jeszcze nowsza to ja juz bede aktualizował ;] jestem na kompie 24/7 wiec bez obaw ;pp

48270963wb2.png

 

Szukasz Webmastera ?

 

Pisz do mnie ! GG : 1091929

 

- PHP , MYSQL , HTML ( Strony Metin2 , Forum , blogi )

Opublikowano

No własnie by sie przydał ;p . Ja wkleje w temat ale daj na hotfille

48270963wb2.png

 

Szukasz Webmastera ?

 

Pisz do mnie ! GG : 1091929

 

- PHP , MYSQL , HTML ( Strony Metin2 , Forum , blogi )

Opublikowano

Ech.. mógłby ktoś wstawić " registration.exe " na inny hosting niż uploaded.to bo gorszego syfu nie widziałem . Okazało się że męczyłem się z rejestracją tylko dlatego żeby zobaczyć napis " try again later " .

 

 

/EDIT:

 

Nie aktualne za 10 podejściem w końcu zaczeło sciągać. Jeśli będzie taka potrzeba moge wstawć na inną stronke i zlinkować.

Opublikowano

mozesz , to ja wkleje w temat ; ]

48270963wb2.png

 

Szukasz Webmastera ?

 

Pisz do mnie ! GG : 1091929

 

- PHP , MYSQL , HTML ( Strony Metin2 , Forum , blogi )

Opublikowano

Jeśli komuś linki nie działają zapraszam tutaj ;> .

http://www.mpcforum.pl/topic/560065-m2bob-linki/

Dobrze napisane + ...

+'iki / "Lubię To "miło widziane ! :D

Opublikowano

Pomoże mi ktoś ? Bot i metin mi się włączył jednak w okienku bota cały czas pisze Please Wait (czekam juz 30 min i nic )

If$Pomogłem = True Then click Lubie To

Opublikowano

Pomoże mi ktoś ? Bot i metin mi się włączył jednak w okienku bota cały czas pisze Please Wait (czekam juz 30 min i nic )

 

Zainstaluj do nowa metka , aktualizuj , i wklej bota do folderu , i smigasz ziomek ; ] tylko to wystarczy ;p

 

i bez zadnych OBEJŚĆ I HS

48270963wb2.png

 

Szukasz Webmastera ?

 

Pisz do mnie ! GG : 1091929

 

- PHP , MYSQL , HTML ( Strony Metin2 , Forum , blogi )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...