Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WorldCraft[Dedyk][30slotów][NO-WL][Survival][1.1][Frakcje][NEW SERWER-2]


SaCha.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bannerjn.png

 

 

 

 

 

 

 

 

informacjeqxt.png

 

 

 

 

 

Adres IP: 176.9.24.3:25580

 

 

 

Client: 1.1 Bukkit

 

 

 

 

Whitelist:

no.png

 

 

 

Potwory:

ok.png

 

 

 

Zwierzęta:

ok.png

 

 

 

Nether:

ok.png

 

 

 

Zero lagów:

ok.png

 

 

 

Dzieci Neo:

no.png

 

 

 

Forum: w grze na /spawn jest adres.

ok.png

 

 

 

 

 

typ serwera: Survival + Frakcje

 

 

 

ilość slotów: 30

 

 

 

Status:

ok.png

 

 

 

onliner.png

 

 

 

 

 

 

 

pluginy.png

 

 

AutoMe [Full PL]

 

 

AutoSave

 

 

HeroChat

 

 

IPGet

 

 

KiwiAdmin [Full PL]

 

 

nChat [Full PL]

 

 

NoCheat

 

 

PermissionsEx

 

 

WorldGuard

 

 

WorldEdit

 

 

Warpz0r

 

 

CommandBook

 

 

Fractions

 

 

Log

 

 

AppleTree ( z drzewa dropia gold i zwykle

:D dużo dropi :D )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

teamw.png

 

 

 

 

 

 

Głowa Administracji / Założyciel serwera:

 

 

 

 

SaCha

 

 

 

 

Moderator:

 

 

 

 

Rekrutacja ON na forum.

 

 

 

 

 

 

innexi.png

 

 

 

spawnc.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mapagh.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-199575-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sprzetz.png

 

 

 

 

Informacje o dedyku

Wersja oferty: EU

Lokalizacja: DE [Hetzner]

 

 

 

Bardzo dobry:

ok.png

 

 

 

 

 

 

zapraszamys.png

  • 0

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

f5 zapraszam wszystkich, creepery nie wybuchaja

kilk nowych frakcji mili ludzie :D

zapraszam

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

Zapraszam wszystkich serdecznie :D

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

Serwer godny uwagi z HA da sie pogadać itp trafi sie 1 na kilka osob dziecko neo ale i tak polecam wszystkim ogółem zajebisty!/Hard

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Opublikowano

Zapraszam all :D

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

Mam buga wylogowalo mnie w netherze a kiedy wchodze i chce sie zalogowac nie moge bo

W netherze spawn jest na portalu i nie mozna tam pisac i nie moge grac prosze o pomoc

Nick Olej prosze o szybka naprawe tego bledu bo nei moge grac i pare osob sie wkurzylo bo jestem zalozycielem gildi .....

Opublikowano

Z frakcja zrobiliśmy sobie baze a tu wbija jakiś i nam enemy na chwile daje deda nas i claimuje nasz teren... W dodatku z setem żelaznym i diax mieczem

Opublikowano

Zapraszam wszystkich serdecznie ! :D

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

Zapraszam!!! Wszystkich graczy.

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

Zapraszam wszystkich ! mamy najlepsza oferte na pukawka.

najwiecej ramu na 1 gracza

0 lagów ZAPRASZAM !

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

Zapraszam wszystkich serdecznie, bugi naprawione.

Można zamawiać vipów, itp.

 

Zapraszam!

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

serdecznie wszystkich zapraszam !

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

Zapraszam ! Dużo nowych graczy jedyny taki serwer no premium bez whitelist fajna mapka Frakcje+ Survival

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...