Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

400rp na 3 lvl lub do którego lvla? I sprawa dopalaczy pd


kamil1419

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od kiedy dają 400rp na 3 lvl? chodzi mi o konkrętną datę i nie o info ze oni beda rozdawac, tylko kiedy pierwszy raz komus dali te 400rp. Chcę też wiedzieć do którego lvla rozdają? Sprawa dopalaczy pd. Czy jeżeli ma się na wygraną oraz na dni. To się łączą jeżeli się wygra? A jeżeli przegra to tylko na te dni?

 

Bo jak miałem dopalacze pz na dni i na wygrane to jak wygrałem to chyba z obu szło;p

Opublikowano

Dokładnie nie wiem od kiedy, ale już 3 dni temu dostałem. Co do lvla, narazie 8 i już nic nie dostałem więcej.

Opublikowano

Nowym osobom, które wbiły od promocji grudniowej (450RP za no-bany), do teraz trwającej promocji 3lvl Riot daje 400RP..

Trudno poczytać?

Z dopalaczami jest trochę monotonnie wytłumaczone o co ci chodzi ;x

 

@UP

 

Jeśli lubisz tą grę i ciągle grasz to jakim cudem jest to zmarnowany czas?

Opublikowano

jak wbijesz 3 lvl to dostajesz wiadomo musi minac od 12-48h jak masz 4 lvl to juz nie dostaniesz(miales przed tym jak to wprowadzili) zanim zaktualizuja a co do dopalacza one sie nie sumuja

100 postów +

200 postów +

300 postów +

400 postów -

8213.png

Opublikowano

Po prostu dzisiaj wbiłem 3 lvl na reflinku, i wyswietlil sie komunikat "otrzymujesz 400rp" Czy coś w tym stylu, noi 400rp rzeczywiscie mam ;p

 

trader7 ale co do dopalaczy pz już a nie pd, to się chyba sumują no nie?

Specjalista
Opublikowano

to chyba wszystkim dawali bo mój kolega na 23 dostał a ja na 13 dostalem

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

Ja dostałem 400 RP na 15 lv ^^ więc nie tylko na 3...

Do wszystkich memberów forum patrzących tylko na ilość postów, nie liczy się ich ilość, a sens, przesłanie i treść.

 

Nakurw lajka jak możesz ;3

 

........./¯¯/).................(\¯¯\...........

........./¯.//...................\\.¯\..........

......../..//.........F*ck......\\..\.........

../´¯`/' /´`\..AkiMbO../´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\.............../¯\¨\ \ \ \' \..

( '( ´ ´ ¯\/'' )..............( ''/\¯ ` ` )' ).

Opublikowano

^-- ja też dostałem nie na 3 tylko na 7 ;)

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

Bo to się normalnie dostaje na 3lv, ale coś pewnie zrobiliście że dostaliście rp nie na 3 tylko na wyższym lv.

Opublikowano

Czy ktoś mi w końcu odpowie czy jeżeli mam dwa różne dopalcze pd, czyli na wygrane i na dni to czy dostanę więcej pd jak za sam jeden dopalacz np na wygrane?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...