Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][Survivial+RPG]Obóz MineCraft - Twój Serwer MineCraft [Cały Czas Update]


Oboz-MineCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:KubixxxPL

Jak długo grasz w minecrafta?:od wersji alpha czyli juz chyba 2 lata

Wiek:13lat

Coś o sobie: Jestem ogarnienty umiem ładnie budowac itp

OMFG KAZAL WAM KTOS USUWAĆ MI SYGNE?

Are You Kidding Me?

Opublikowano

Nick: HiD4N

Jak długo grasz w minecrafta?: ok. pół roku

Wiek: 18

Coś o sobie: spokojny, a przede wszystkim ogarnięty, nie płacze jak coś mi nie wyjdzie w grze ;p

Opublikowano

Nick: WcisekPL

Jak długo grasz w minecrafta?: Około roku ;D

Wiek: 13 lat

Coś o sobie: Jestem ogarniętym graczem, robiłem serwery i znam większość komend, umiem budować ładnie i lubię grać na survivalu i jeszcze jedno...Lubie herbatke ^^

Opublikowano

Nick: Sacuro

Jak długo grasz w minecrafta?: Od początku beta

Wiek: 15

Coś o sobie: Naz ywam sie Marek. Miałem moderatora na 5 serwerach ( na 2 Admina) stracilem je Ponieważ serwery padły.

Opublikowano

Nick: Brak

Jak długo grasz w minecrafta?: Od 1.3

Wiek:14 ( Rocznikowo 15 )

Coś o sobie: Mam na imie Dominik, moim hobby jest minecraft i CoD

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nick:Jaco

Jak długo grasz w minecrafta?:Od Alpha

Wiek:13

Coś o sobie:Miły ale potrafiący o siebie zadbać chłopak imieniem Jacek. Nie lubi jak ktoś zaczepia slabszych od siebie i z chęcią obroni każdego kto tego potrzebuje.

Opublikowano

Nick: AreoHemix

Jak długo grasz w minecrafta?: hm... to już będzie 1,5 roku.

Wiek: 15

Coś o sobie: Lubie se czasami pograć na ogarniętych serwerach ...

Opublikowano

Nick: Mateush

Gram W Minecraft'a Od Wersji Alpha.

Mam 15 Lat.

Chcę U Was Zagrać Ponieważ Szukam Porządnego Serwera Na Którym Da Się Pograć : )

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Nick: Przemocz

Jak długo grasz w minecrafta?: ok. 2 lata

Wiek: 14

Coś o sobie: spokojny, a przede wszystkim ogarnięty, lubie grac na multi

Pomogłem daj Like


Opublikowano

Nick : Sky_Killer_

Wiek: 15

Jak długo gram? Od kiedy wujek Notch wypuścił Alphe

O mnie : Ogarnięty, kulturalny, towarzyski, chętnie pogadam na Ts ( jeśli jest)

Opublikowano

Nick:Boston

Jak długo grasz w minecrafta?: (mało) 6 miechów

Wiek: 14

Coś o sobie: Hmm co by tu... A tak! Jestem ogarnięty, w miarę umiem budować , i lubię wspólnie z innymi przeżywać różne przygody.

A teraz mały minusik: Mam okropne lagi jeśli jest ponad 40 slotów i dużo pluginów ...

Opublikowano

Nick: Dowgirt

Jak długo grasz w minecrafta?: 1 rok

Wiek:15

Coś o sobie: Lubie placki , dzemik ( porzeczka ) i mleko ( skisle )

Opublikowano

Siema,

Nick: Medyk0n

Ile gram w Mc: ok 7 mies.

Coś od siebie: Lubie grac na serwerach na których panuje miła atmosfera i nie grają na nich małolaci.

Ile masz lat: 12 (9 marca 13)

 

Ps. Jestem ogarnięty nie żule i nie kradnę, pomagam innym graczą kiedy są w potrzebie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...