Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SwiatKazdego BETA [Dedyk][1.1] [NO-WL] [No-Premium][10slotów]


MichciuGT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Chciałbym wam zaprezentować serwer,

jako że jestem dopiero początkującym właścicielem serwera

to założyłem go jako wersje BETA czyli

chwilowo niema:

- rozbudowanego miejsca spawn

- większych działek

- Gildii

IP serwera:

91.121.118.135:25004

albo

f16.owncraft.pl:25004

 

Światy: 5(SPAWN, POLOWANIE, SUROWCOWA, NETHER, DZIAŁKI)

 

Zwierzęta: Na mapie Polowanie i Surowcowa

 

Sloty: 10 wraz z rozwojem serwera będzie więcej

 

Potwory: na mapie Polowanie

 

Whitelista: OFF

 

Średni lag: 50-150ms

 

Proszę wszystkie uwagi odnośnie poprawy serwera pisać w komentarzach

 

Aktualizacje:

17.02.2012 -Dodanie świata Nether

19.02.2012 -Dodanie Działek na start

20.02.2012 -Dodanie skupu itemów

Opublikowano

Imię: Adrian

Nick: adi97

Wiek: 15 lat

Co potrafisz:

-> Dobrze ogarniam world edit, world guard znam wiecej ale nie bede sie rozpisywal

-> moge pomoc zrobic strone ale nie za szybko i narazie nie za fajna np forum nie dam rady tylko stronka glowna gdzies za 2 tygodnie moge zrobic fajna stronke

->dobrze tlumaczyc

Twoja największa zaleta:

-> dobrze dogaduje sie z graczami potrafie im wszystko wytlumaczyc (prawie wszystko xD)

Dlaczego ty?:

-> Lubię pomagać. Lubie dawac cuboida i dzialki xD. Podoba mi sie serwer, jestem ogarniety, nie daje banow bez sensu, dobrze znam komendy, potrafie wykryc gdy ktos uzywa niedozwolonych modow typu flymod lub xray.

Opublikowano

Serwera nie polecam...Admin wgl nie ogarnia serwa. Lepiej nie wchodzic :/

Powiedz co ma znaczyć nie ogarnia ?

jest wszystko napisane że serwer jest w fazie beta,

więc będą dodane działki, uprawnienia itp.

Opublikowano

Polecam serwer. Dużo fajnych pluginów, miła atmosfera, ogarnięta administracja, ciekawa rozgrywka, dużo map.

 

 

Zjebany serw jak huj ...

 

bo ty to się nadajesz

 

Serwera nie polecam...Admin wgl nie ogarnia serwa. Lepiej nie wchodzic :/

 

Pewnie wszystkim tak mówisz :]

sig2@502626738-MichciuGT@eu@24@1@11111111111111@1111111111111@01101@pl@0.png
Opublikowano

Ten serwer akurat polecam admin jest miły i co najważniejsze ogarnięty są 3 światy więc można grac rpg i survival .

Serwer jest nowy ale jak narazie dobrze rozbudowany.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...