Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkyCraft Dedyk 24/7 BEZ WL ! [No Premium] [Slot 15] Zapraszamy Sam Zobacz!


newkamilo32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typ: [RP]

Adres IP: 188.165.226.40:25071

Status: OFF - Zmiany Techniczne !

informacje.png

Sloty: 20

Whitelista: OFF

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

Team !2nd_minecraft_icon_by_gimilkhor-d36xhiv.png

[Właściciel] upgrande11 [Kamifox]

[superAdmin] Damianek

[Admin] Dager31[shinnus]

[Moderator] Skorpion12

[KidMod] niema

 

Pluginy MakinWasLubi.plimages/ikonkifor/mine.png

Jobs - chwilowo nie dostępny, ChestShop, iConomy, xlevel, Essentials I wiele innych ;]

 

Opis creeper.png

Jest to serwer Typu RP

Dzialka 15x15 za free!!! 25x25 tylko dla Vip.

Sa na serwerze prace [/jobs] - wchilowo nie dostępny

Zapraszam serdecznie !

Opublikowano

Server jak i administracja dno totalne. Dostałem bana za X-reya, za to, ze wkopałem sie obok kopalni i znalazłem żelazo przypadkowo..

Brak cubow w 5 miejscach, widać, że administracja nie ogarnia servera...

 

Wielki -----

 

NIE POLECAM!

 

 

 

 

@down. Nie kompromituj sie, szedlem po kamien.

Opublikowano

Dziwny serwer... Admini nie potrafią pisać, zero ładnych budowli, team serwera nie wykazuje się szczególnym zamiłowaniem do architektury tworząc płaskiego creepera lub najgrubszą świnię jaką widziałem i nie przypomina ona świni... Budynki na serwerze najczęściej kwadratowe(w tym tesco, kuźnia i inne warpy) co odstrasza graczy. Serwer DNO, więc nie polecam.

 

 

+administracja nie zna poprawnej polszczyzny, co widać w co jakiś czas ujawniających się informacjach z pluginu lub z serwera.

 

"blblab prUbowal oswoic endermana"

"wspomusz"

"wiencej"

Jeszcze raz NIE POLECAM.

34i5tub.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...