Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Usuwanie nieużywanych serv. z listy zarejestrowanych w grze


ЯevoX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , witajcie.

Zapewne wiele/u z was czasami omyłkowo zarejestrował się na serv na którym sie nie gra , i jest to wkurzające. Ja przedstawię wam prosty sposób , ale zapewne mało osób go zna , mi podał go Maqrs :) A więc do rzeczy :

 

1.(Najważniejsze) Rejestrujemy się na portalu Bigpoint.com

2. Łączymy nasze konto z portalem (Znajdź grę -> i tam wybierasz Dark Orbit)

3. Po podaniu passów do konta itd.(czyt. po połączeniu) przechodzimy do zakładki moje konto(u góry)

4. Tam pokażą nam się gry w które ostatnio graliśmy , wybieramy Dark orbit(nic nie wybierajcie pomyliło mi sie ;p)

5. Zjeżdzamy na dół i tam ukażą nam się serv które ostatnio graliśmy.

6. Aby je usunąć klikamy na nie w zakładkę "Zarządzanie"

 

Dzięki temu możemy usunąć zbędne serwery na których nie gramy :)

Opublikowano

Miałem go napisać ale dzięki że zrobiłeś to za mnie:) Masz Like:D

I tak oto łatwym sposobem możemy usunąć serwer na którym nie gramy.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...