Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ssssd.gif

Typ: Publiczny Darmowy 24/7

Adres IP: 176.9.20.51:25785

Status: status.png?ip=176.9.11.7&port=25700

informacje.png

Sloty: Obecnie 10

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

damian_zet

Candy_UP

ShaZz

 

pluginy.png

MobBounty

ChestShop

iConomy

LWC

WorldEdit

WorldGuard

Essentials

Dodatkowe informacje:

 

Na serwerze są 2 miasta oraz świat Skylands w którym możecie mieć działki z Cubami.

Wszystkie informacje dostępne są na spawnie na serwerze oraz na naszym forum

:)

PoZdR,

Administracja serwera :)

Opublikowano

Ale nie rozumiem skąd Twoje oburzenie? Możesz normalnie grać dostaniesz przydzielone Ci rzeczy. Serwer jest bezpłatny a rangi są tylko dla tych co chcą, bo niestety sam serwer się z powietrza nie utrzyma... jeśli chcesz stwórz swój własny serwer, ten powstał z myślą o graczach którzy grają w oryginalnego minecrafta...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ej jakby co to sądwa serwery Zet Gamming (Teraz to chyba hardcore serwer) i drugi według mnie bardziej zrypany Candy Land jak ci jeden nie pasuje to wbij na drugi, a ty damian to może szybciej ten serwer rób ;D

A dla ciebie palka czy jak ci tam

Zet Gamming 176.9.11.7:25700

Candy Land 176.9.20.51:25785

Ja bardziej polecam Zet Gamming

Opublikowano

Damian mi coś nie działa pisze User not Premium chyba mieszałeś coś w pliku serwer, że hardcore to wiem ale jak raz udało mi sie wbić na sewer to zrespiło mnie na jakimś zadupiu (W górach jakiś) i musiałem skoczyc bo innego wyjścia nie było. Potem dostałem bana na chwile i znowu wbiłem a tam jakiś buh jak rozwalisz klocka to nic z niego nie wypada ???

 

Ej a jak bede mógł wbic to moge byc moderatorem? :)

 

JAK BY CO TO DZIAŁKI UMIEM PRZYDZIELAC I PLUGINY ZNAM :)

Opublikowano

Już nic...

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...