Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Zabezpieczenie przed wyrzucaniem przedmiotów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Otóż zostały mi zgaszone serwery tym czymś żę tak sie wyraże "CoreDowner"

Więc do rzeczy:

Wchodzicie w item proto w mysql.

Szukacie Potów ID 27003 27002 27001

Wchodzicie w kolumne antiflag i wpisujecie 33152.

Uniemożliwia to wyrzucanie przedmiotu.

Dla Drewnianych Strzal o ID 8000 w antiflag wpisujecie 106932.

Mam nadzieje że pomogłem.

 

Nie licze na + czy też - dla mnie to niema większego znaczenia.

.:Moje tematy:.

 

 

Jeżeli Przyda ci się moja praca postaw Lajka

Opublikowano

lol..............

To teraz poprosimy tutaj jak wejść do Navicat może

 

 

Co do tematu żeby nie było spamu.

Super tut uratowałeś istnienie Privów na całym świecie dzięki ! <3

Opublikowano

szkoda marnowac czasu na to , od tego jest funkcja w game co mozna ustawic co ile mozna wywalac

 

To chyba się pomyliłeś.. Bo nie widziałem nigdzie takiej funkcji, możesz podać nazwę?

50596142255057180250.png

Opublikowano

Nie no, chyba każdy umie zmienić antiflag...

Żeby nie było offtopu to newbie może się przydać.

 

@UP Nie rozumiem was, tak trudno rozpakować tego nevrasta ?

Jak komuś zależy powinien sam sobie rozpakować.

Poszukuje pluginu Gr2 do 3Ds max 2012.

haac.jpg

 

Jestem jaki jestem i tego NIE zmienię!

 

 

 

Moje Tut'y

 

Video tut jak dodać mapę na swój serwer:

http://www.mpcforum.pl/topic/416201-videotut-jak-dodac-mape-na-wlasny-serwer/page__gopid__2960589#entry2960589

Texture Mod:

http://www.mpcforum.pl/topic/406659-download-texture-mod/page__p__2892270__fromsearch__1#entry2892270

Znaczek GM:

http://www.mpcforum.pl/topic/367597-dl-znaczek-gm/page__p__2603024__fromsearch__1#entry2603024

Nowe Zbroje By Baso:

http://www.mpcforum.pl/topic/478940-dltutzbroje-by-baso/

 

Opublikowano

ta ''funkcja'' to diff wystarczy diffek na zmianę lezania przedmiotów na ziemi na 10 sekund i wsio .

a ta zmiana flagów i antyflagów nie jest dobra bo kazdy flag odpowiada za co innego np

flag X to flag do noszenia w miejscu gdzie hełmy

flag Y to flag do noszenia itemu tak gdzie buty

flag XY to flag do niczego , tylko do klikania ;] i dodawania questow :>

taki maly przyklad

Opublikowano

ta ''funkcja'' to diff wystarczy diffek na zmianę lezania przedmiotów na ziemi na 10 sekund i wsio .

a ta zmiana flagów i antyflagów nie jest dobra bo kazdy flag odpowiada za co innego np

flag X to flag do noszenia w miejscu gdzie hełmy

flag Y to flag do noszenia itemu tak gdzie buty

flag XY to flag do niczego , tylko do klikania ;] i dodawania questow :>

taki maly przyklad

zaden dif zadne antiflagi wasze glupie pomysly game2089 ma juz wbudowana funkcje od zmiany tego i nie wam tego dawac bo pewnie zara beda o tym glupie tuty podpisane pod siebie ;)

11-37.59.93.25.png
Opublikowano

tak, bo Ty ZorQ jesteś elo pro eloo master of Metin2 bless ya.

@False

No jest, ale nie każdy ma chociażby ten IDA :)

samadmin.png

Opublikowano

@UP

Gdzie ja napisałem, że jestem pro elo, elo ?

"Mówię" tylko, że jak ktoś chce, to sam sobie wypakuje...

Wystarczy trochę posiedzieć na forach i już wypakujesz, bez problemu...

Poszukuje pluginu Gr2 do 3Ds max 2012.

haac.jpg

 

Jestem jaki jestem i tego NIE zmienię!

 

 

 

Moje Tut'y

 

Video tut jak dodać mapę na swój serwer:

http://www.mpcforum.pl/topic/416201-videotut-jak-dodac-mape-na-wlasny-serwer/page__gopid__2960589#entry2960589

Texture Mod:

http://www.mpcforum.pl/topic/406659-download-texture-mod/page__p__2892270__fromsearch__1#entry2892270

Znaczek GM:

http://www.mpcforum.pl/topic/367597-dl-znaczek-gm/page__p__2603024__fromsearch__1#entry2603024

Nowe Zbroje By Baso:

http://www.mpcforum.pl/topic/478940-dltutzbroje-by-baso/

 

Opublikowano

wytłumaczy mi ktoś co to jest CoreDowner i na czym to polega:

 

Witam

Otóż zostały mi zgaszone serwery tym czymś żę tak sie wyraże "CoreDowner"

Więc do rzeczy:

Wchodzicie w item proto w mysql.

Szukacie Potów ID 27003 27002 27001

Wchodzicie w kolumne antiflag i wpisujecie 33152.

Uniemożliwia to wyrzucanie przedmiotu.

Dla Drewnianych Strzal o ID 8000 w antiflag wpisujecie 106932.

 

 

o co w tym chodzi?

Opublikowano

to jest program do szybkiego wyrzucania itemkow...

Przez to serwer sie przeciąża i wyłącza.

Np masz cale eq potow i wywala po 1sztuce w 1s okolo 10+potow.

Opublikowano

sprawdzcie czy zadziala ten diff na g2089 , wywalony przedmiot powinnien od razu zniknac

This difference file is created by The Interactive Disassembler
game_2089
0004D0A4: 2C 00
0004D0A5: 01 00

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...