Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][DEDYK][10slotów(ROŚNIE)][FB/SUR][FLEMIXMC][NON-PREMIUM]


dami123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beznazwy1dh.jpg

Typ: Freebuild

Adres IP: 91.204.161.167:25628

Status: status.png?ip=91.204.161.167&port=25628

informacje.png

Sloty: 15 (Rośnie)

Whitelista: Off

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

Nether: ON

 

team.png

Gorylondko

 

pluginy.png

AutoKick

ChatManager

ChestShop

CommandBook

FalseBook

HelpPages

Iconomy

KiwiAdmin

LWC

 

inne.png

Serwer Jest cały czas aktualizowany ! Nie jest to serwer który upadnie po 1 - 2 miesiącach. Cały czas serwer jest polepszany i modernizowany .

Administracja mila uprzejma nigdy nie olewa graczy. Chcesz pograć w milej atmosferze ? ten serwer jest dla ciebie.

Można także wykupić Vipa który otrzymuje działkę za darmo Magiczny dywan i możliwość zakupu PRYWATNEJ WYSPY !

/[/code]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nie polecam serwera,

admini jak zrobili publikacje to wtedy zaczeli robić działki itp

i skoro to surv to powinny byc potwory

Opublikowano

Serwer zarombisty a to ze się mapka przez ogólnym startem serwera nie zapisała ( a było około 50 działek) to już nasze zmartwienIe, proszę o wchodzenie na serwer jutro około 12:00 wszystko będzie gotowe.

 

Opublikowano

Nie polecam serwera dlaczego? Gorylondko, wielkie H@ czy wielkie HA?

Gorylondko mala porada dla ciebie, banuje sie ip nie nick ;)

po 2 zbyt duzo dzieciakow gra i kolesie na cheatach popylaja ...

po 3 serwer do dupy współczuje tym co tam graja ;(

Po 4 ;) Damian, powodzenia zobaczysz co bedzie jutro rano na serwie ;) ( Uwaga dla dzieciaczków minecraft'a, serwer bedzie wyłączony na noc Gorylondko go dzis wyłączy hehe).

Po 5 "Można także wykupić Vipa" No no goryndolek mówi wyślij 3x smsy po 5 zł czy ileś tam, a potem zobaczycie na rachunku ( dla tych z abonamentem ) 90zł.

 

Narka, życze szczęścia tym co tam graja .

Opublikowano

Czyli 3 negetyw ;D

Damian albo bedzie do jutra wieczora UB i vip albo serwerka nie bedzie Buhaha :D

Musze zagadać z pitbullvevo on mi da to co potrzebuje xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...