Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyniki konkursu w dziale Team Fortress 2


Gość Pexiak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pexior05
Opublikowano

Wyniki konkursu

Witam w końcu nadchodzą przez wszystkich oczekiwane wyniki konkursu.

Poziom konkursu był bardzo słaby dlatego usunęliśmy miejsce 3.

Zostało tylko pierwsze oraz drugie.

Niektóre prace był dobre, ale pozostałe należały porządnego dopracowania.

Cieszy mnie to, że w dziale w którym jest mała populacja użytkowników, niektórzy kreatywni zakasali rękawy i wzięli się do roboty.

Nie przeciągając dalej.:

 

1.pierwsze zasłużone miejsce należy się: dosking'owi.

Swoją główną nagrodę otrzymasz za niedługo.

Jego poradnik zawierał wszystko czego nowy gracz powinien wiedzieć. Był wykonany estetycznie oraz z zachowaną polszczyzną.

 

2.Co do drugiego mieliśmy dylemat, ale prawie jednogłośnie zwyciężył: nn49261111

Jego poradnik miał prawie wszystko co powinien wiedzieć nowy gracz, może nie był on na temat całego konkursu, ale przymrużyliśmy oko ze względu na mało chętnych.

 

Wszystkim pozostałym gratulujemy i zachęcamy do dalszych udziałów w konkursach. Nie tylko w dziale TF2.

Serdecznie pozdrawiamy oraz gratulujemy: Pexior, J4KU8 oraz Baksiu.

 

PS. W tym temacie możecie się żalić odnośnie konkursu oraz gratulować sobie nawzajem

 

Dziękuję dobranoc.

;)

Opublikowano

No i talon -10% sie przyda ^^

 

Dosking przeklinam cię! Tak na serio gratuluję bo zasłużenie wygrałeś i twój tut (oprócz mojego własnego :D) najabrdziej mi się podobał.

 

Myśle że nagroda zmotywuje cię do pracy w dziale TF2.

 

Mi też dajcie golda :X

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Mmmmm... :). Gratulacje dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie. A co do pracy w dziale to jestem, byłem i (prawdopodobnie) będę zaangażowany. A -10% również się przyda.

 

Pozdrawiam.

0eab14ddf550.png

Opublikowano

Z pierwszym miejscem się zgadzam , ale z drugim całkowicie nie .

 

W tucie nn jest zdanie o każdej klasie .

Gdyby inny user wiedział żeby napisać TuT z wszystkimi dziewięcioma klasami chyba by to zrobił .

 

Jego Tut mija się z tematyką .

 

Mimo wszystko gratulacje .

Gość Pexior05
Opublikowano

Czarq chyba jasno napisałem ?

[color=#FFFFFF][b]Jego poradnik miał prawie wszystko co powinien wiedzieć nowy gracz, może nie był on na temat całego konkursu, ale przymrużyliśmy oko ze względu na mało chętnych.

[/b][/color]

 

 

U mad bro?

 

Osobiście też gratuluję wszystkim. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...