Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

10000 slotów DEDYK Matrixxcrft no hamahi no premium 24/7


matrixx123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JUZ WYSTARTOWAL ZAPRASZAMY

 

 

 

 

MATRIXXCRAFT

 

 

 

 

Szukasz na ktorym sie nie zawiedziesz?? to wlasnie dla ciebie serwer Matrixxcrft stoi na profesjonalnym

 

 

 

 

serwerze dedykowanym! juz teraz wejdz i ciesz sie gra! na najlepszym serwerze fb-rp.

 

SERVER MA ROK I 40 ZAUFANYCH GRACZY CODZIENNIe WBIJAJCYCH !!

 

 

 

 

 

danetechnicznek.png

 

 

 

RAM: 8 gb

 

PROCESOR: Procesory Intel® Core™ i7

 

LACZE: 100mb/s

 

HOST: Dedykowany

 

 

 

 

informacjey.png

 

 

 

 

 

 

 

Potwory- OFF-Tylko Na arenie on

 

 

 

 

 

 

 

Zwierzeta- ON

 

 

 

 

 

 

 

 

Ip serwera:

 

 

 

 

 

 

 

89.79.201.47

 

 

 

 

 

 

 

Dynamiczna Mapa:

 

 

 

Typ serwera:

fb-rp

 

 

 

 

 

 

 

 

administracjaw.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mati560-ZALOZYCIEL

 

Usmiechniety-Modertor

 

SzTyB3R-Moderator

 

 

 

 

 

 

 

pluginynapis.png

 

 

 

 

 

 

 

pluginyy.png

 

 

 

 

 

 

 

 

komendyorazwarpy.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komendy:

 

/money - stan portfela

 

/jobs browse - dostepne prace

 

/jobs join - dolaczenie do danej pracy max 1

 

/cprivate - Zablokowanie skrzyni/drzwi itp

 

/sethome - Ustawienia miejsca domu

 

/home - gdy ustawiles miejsce domu przeniesie cie do niego

 

/spawn - teleport na miejsce spawna

 

/ma j matrixxrena -EVENt z nagrodami na moby

 

 

 

 

Warpy:

 

 

 

 

/WARP LISTA

 

 

 

I WSZYTSKIE WARPY SA

 

 

 

 

 

dzialki.png

 

 

 

 

 

40X40

 

 

 

 

SCREENY Z MAPKI

 

 

 

 

post-416180-0-88445400-1323521779_thumb.pngpost-416180-0-46157100-1323521824_thumb.png

Opublikowano

Po pierwsze Bukkit ma ograniczenie do 250 slotów po drugie 8 gb ramu na 10,000 slotów to stanowczo za mało i sądząc po całej prezentacji myślę że serwer jest do dupy nie wbije ...

 

@Down

 

Po pierwsze widzę że serwer jest nobski jak stworzył go 10 latek nie mający o tym pojęcia Bukkit aa dedyk to 2 inne słowa ... Serwer masz na bukkicie bo inaczej byś nie miał pluginów i bukkit ma ograniczenie do 250 ! Ogarnij się -,-

1336826229-U379973.png

Tuty :

Najwydajniejsza optymalizacja minecrafta czyli zwiększenie fps'ów !

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

LitleSky !


http://www.mpcforum.pl/topic/505707-dllitlesky-survival/

RedStone i Mechanizmy


http://www.mpcforum.pl/topic/596227-tutorialredstone-i-mechanizmy/

Jak postawić serwer na VPS


http://www.mpcforum.pl/topic/592967-tutjak-postawic-serwer-na-vps/

Opublikowano

Nie wbillas wienc nie wiesz

 

To DEDYK A NIE BUKKIT

 

A ciekawe jak To mozliwe jak mam ograniczenie do 250 sl a mam 1000 CIEKAWE NIe

Opublikowano

Jak to możliwe że 10.000 slotów ? @up masz racje :

 

Nie wbillas wienc nie wiesz

 

To DEDYK A NIE BUKKIT

 

A ciekawe jak To mozliwe jak mam ograniczenie do 250 sl a mam 1000 CIEKAWE NIe

xtiger54.jpg

Opublikowano

Serwer do dupy mówiąc ładnie , miałem już eq fajne a tu jeb admin zabija na niewidzialnosci!

Sens?Nie grajcie tu mati kompletny nie ogar

Edit dostalem bana za takie coś

"mati skoro cprivate nie ma to mozna kraść,to mówi samo za siebie"

cprivate jest jak wyslesz temu debilowi smsa za 25 zl haha taki serwer nie ma przyszłosci

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

po 1. Za kradzież powinien być kick/ban

po 2. Popraw ortografię proszę Ciebie bardzo chłopie

po 3. 10.000 slotów?!?!?!?!? nawet jeśli to .. PO CO AŻ TYLE?! nawet najpopularniejsze serwery nie odwiedza przyniajmniej 1000 osób a co dopiero 10k... i jeszcze 8gb na 10k? bez komentarza..

po 4. Sądząc po komentarzach innych (wszystkich oprócz admina) serwer do dupy..

po 5. Nie zagram

Opublikowano

Nie polecam. Serwr nie ogarnięty, administrator nie zna kultury osobistej oraz ortografii, pyskuje do każdego gracza, nie umie dać bana co tu więcej pisać. Nie wchodzcie. =p

Opublikowano

WTF od kiedy na 8 gb ram można postawić 10k slotów to nie możliwe. Pociągnie ci max 160-170 graczy (z lagami) a z resztą powiedz kto by ogarnoł 10k graczy był by taki spam że szok . Więc nie pisz że 10k slotów bo to tylko celowe wprowadzanie ludzi w błąd.

Opublikowano

UWAGA CYTUJE JEDNEGO Z UZYTKOWNIKÓW MPC

Serwer do dupy mówiąc ładnie , miałem już eq fajne a tu jeb admin zabija na niewidzialnosci!

Sens?Nie grajcie tu mati kompletny nie ogar

Edit dostalem bana za takie coś

"mati skoro cprivate nie ma to mozna kraść,to mówi samo za siebie"

cprivate jest jak wyslesz temu debilowi smsa za 25 zl haha taki serwer nie ma przyszłosci

 

25zl KOSZTUJE ADMIN NA SERVERZE ANIE CPRIVATE i cprivate jest ale jak ja buduje a ty kradniesz to szkoda zebym najpier sie zabezpiezcyl

Opublikowano

Najlepszy tekst admina :

To nie bukkit, to dedyk ... own3d

14710562.jpg

Opublikowano

Serwera nie polecam, gracze chamscy (Tak samo 10 letni admin, który nie ogarnia ortografii -,-)

Miałem taką sytuację że jak gracze się zabijali to admin mówił: BAN

I nikt nie dostał bana...

Prezentacja nie została stworzona przez generator....

1398347001-U399156.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...