Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][NO-WL][NO-REMIUM] SilvaniaRPG ! Factions, Klasy, NPC, Wojny Klanów ! Wielce więcej


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

43311386385123464546.png

Typ: RPG

Adres IP: s16.csrv.pl

Adres Forum : Silvania.net.pl

Status: status.png?ip=s16.csrv.pl&port=25565

42822064082202346723.png

Sloty: 60

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

12328812173208006915.png

Eveer (admin)

 

Moderatorzy :

Shashiu

Deviqq

Preyy

Hujcik

 

46631781005655964638.png

Factions

Hero

Iconomy

ChestShop

LWC

NoCheat

I wiele innych

 

09451655725170625188.png

 

Silvania Survival/Rpg to serwer oparty na rywalizacji i świetnej rozgrywce RPG ! Każdy gracz który osiągnie status Mieszczanina może założyć własną frakcję i rozwijać swoją gildie wraz ze znajomymi ! Dzięki pluginowi Heros mamy możliwość rozwoju swojej postaci, zaczynamy jako biedny chłop, możemy używać tylko podstawowych narzędzi, z czasem rozwiniesz swoją klasę społeczną. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem po zalogowaniu do gry, aby dowiedzieć się jak grać.!

 

 

Nie czekaj i dołącz do nas już dziś!!

 

 

 

 

UWAGA ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ NALEŻY WPISAĆ TAKA OTO FORMUŁĘ !

 

 

/REGISTER HASŁO HASŁO czyli jedno hasło wpisujemy 2x dla potwierdzenia !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Nie polecam. pisze do admina ze nie dzialaja pewne rzeczy a on do mnie "bo jestes jebanym debilem" i dal mi bana. Pozdro ; ddd

Opublikowano

Zaraz wrzuce log, co ten gracz wypisywał na chacie ...

 

 

15.02 16:33:54 [server] krol]Eveer: Bo jestes jebanym debilem, dowidzenia ( ban na 2h )

15.02 16:33:45 [server] [ch]mefedron: to huj nie serwer jak nei mozna nic robic gowno

15.02 16:33:43 [server] krol]Eveer: Jestes na obszarze gdzie nie mozna niszczyc

15.02 16:33:23 [server] [ch]mefedron: ej admin nie moge niszczyc helw nic nie dziala

15.02 16:33:11 [server] [krol]Eveer: Sorry nie rozdaje adminow ani modow

15.02 16:32:43 [server] [ch]mefedron: dobrze gram w minecraft

15.02 16:32:13 [server] [ch]mefedron: moge admisa/moda?

 

Moze troche za ostro, ale bez przesady ...

Opublikowano

Nie moge chyba podać tutaj adresu forum.

Najlepiej zarabiać na mobach, sprzedająć ryby,kamien i inne rzeczy w skupach lub innym graczom.

Opublikowano

Uwaga, przeniesiono zmieniono adres forum na :

Silvania.net.pl

 

Zapraszamy :)

Opublikowano

Bardzo fajny serwer, gram na nim od początku.

Profesjonalna administracja, wszystkie pluginy działają, dobra organizacja i gra na poziomie.

Polecam!

Opublikowano

Dodano kilka nowych pluginów usprawniających gre ! Miedzy innymi bardziej rozbudowany system no-cheat, teraz już nie będzie problemu z oszustami. Ponadto napisane zostało wiele nowych questów, które zostaną dodane w następnym up-date. Polecam rejestracje na stronie serwera : Silvania.net.pl

Opublikowano

Gram już trochę na serwerze i muszę przyznać że gra się miło.

Nie ma na serwerze żadnych noobow i dzieci neo więc panuje na nim ład i porządek.

Admini to nie dzieci i nie zachowują się jak one. Ładnie wybudowane miasteczko, mam nadzieję że jeszcze odkryje inne budynki.

 

Bardzo Polecam serwer

Pozdro

lawsig_by_tomboyx98-d6t8ri0.png

Opublikowano

NIE POLECAM!!! ADMIN CO CHWILE WARPA NA ARENE ;/ TO JEST JAKAŚ PARANOJA NIE OGARNIĘTY I DEBIL NA DODATEK I JESZCZE DAŁ BANA KUMPLOWI ZA NIC... (NIBY ZA BLUZGI) CO ZA KRETYN... NIE POLECAM SERWER 1/5

:>>

Opublikowano

@ up Od tej pory, każdy DEBIL dostaje perma bana.

 

Przed każdym warpem jest napisane, że z areny można wyjść jak się chce i nic się nie dzieje, ale nic lepiej zaczac bluzgac a potem płakać że sie dostało bana :)

 

45684797809482436890.png

Opublikowano

Zaraz wrzuce log, co ten gracz wypisywał na chacie ...

 

 

15.02 16:33:54 [server] krol]Eveer: Bo jestes jebanym debilem, dowidzenia ( ban na 2h )

15.02 16:33:45 [server] [ch]mefedron: to huj nie serwer jak nei mozna nic robic gowno

15.02 16:33:43 [server] krol]Eveer: Jestes na obszarze gdzie nie mozna niszczyc

15.02 16:33:23 [server] [ch]mefedron: ej admin nie moge niszczyc helw nic nie dziala

15.02 16:33:11 [server] [krol]Eveer: Sorry nie rozdaje adminow ani modow

15.02 16:32:43 [server] [ch]mefedron: dobrze gram w minecraft

15.02 16:32:13 [server] [ch]mefedron: moge admisa/moda?

 

Moze troche za ostro, ale bez przesady ...

 

Widać.. Administacja używa nie cenzuralnych słów w stosunku do graczy..

Łapiecie ode mnie wielkiego minusa...!

-

18706.png

36112.gif

36006.jpg

35944.jpg

34943.png

32519.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...