Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bład z Majnkraftem czy moja karta graficzna ?;/


MT2OstryMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bad video card drivers!

-----------------------

 

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.

 

 

 

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------

Generated 14.02.12 20:54

 

Minecraft: Minecraft 1.1

OS: Windows 7 (x86) version 6.1

Java: 1.6.0_30, Sun Microsystems Inc.

VM: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc.

LWJGL: 2.4.2

[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]

 

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)

at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185)

at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)

at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:230)

at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:648)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

--- END ERROR REPORT ec9182e1 ----------

 

 

Proszę o pomoc. Dodam że na Windows XP chodził mi minecraft, teraz mam Windowsa 7 Ulitmate 32bit.

Posiadam też najnowsze sterowniki do karty.

Gość                
Opublikowano

Słaba karta lub nie masz aktualnych sterowników.

Opublikowano

Albo po prostu jedziesz na tak słabej karcie, że szok..

 

Daj paramenty komputera, razem z kartą graficzną.

 

Wiemy, że Win 7, 32bit.

OndteAw.png


Opublikowano

Nie no, na MC nie jest taka zła..

 

Ostatnio jak mi takie coś wyskakiwało to po formacie znikło.. ale ja nie polecam formatować.

Może lepiej będzie, jak zainstalujesz MC u kogoś innego i sprawdzisz czy działa.. Ale zobacz

z tymi plikami co masz na swoim komputerze..

 

Poza tym, MC pirat czy Full?

OndteAw.png


Opublikowano

Nie no, na MC nie jest taka zła..

 

Ostatnio jak mi takie coś wyskakiwało to po formacie znikło.. ale ja nie polecam formatować.

Może lepiej będzie, jak zainstalujesz MC u kogoś innego i sprawdzisz czy działa.. Ale zobacz

z tymi plikami co masz na swoim komputerze..

 

Poza tym, MC pirat czy Full?

 

Pirat. Dodam też ze przed chwila zrobiłem formata bo od jakiś 15 minut mam Ultimate przedtem miałem Professional.

Opublikowano

Może zmiana oprogramowania tak zadziałała.

 

Spróbuj jeszcze sprawdzić inną wersję z internetu, chociaż nikt tutaj nie popiera piractwa.

OndteAw.png


Opublikowano

A jak byś zainstalował może nie najnowsze stery a trochę starsze. Na 100 % wiemy że to jest wina karty graficznej. Pokombinuj z sterami :)

Proszę o usunięcie paru procent ostrzeżeń - Staram się

cissygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...