Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zrobić strone metin2 hamachi na cba lub innym


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

chciałbym taką strone: http://rykox-mt2.strefa.pl/

to też server hamachi, taki jaki ja chce :)

 

więc prosze o pliczki na takową strone.

 

jak dajcie na tej stronie http://rykox-mt2.strefa.pl/ zarejestruj, to jest przekierowanie na ip (czyli na strone z xamp lub z apache22. Mi to nie przeszkadza, ale ważne jest aby była taka stronka która będzie online 24/7 i na której będe mógł wystawić wszystkie dane o serverze

raty ip hamachi launcher itp :)

 

 

za pomoc 5 i lajk

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

No to rejestracja raczej nie będzie 24/7 online. Ale pozostałałe dane łatwo zrobić, po prostu wrzucasz strone na hosting i ustawiasz odpowiednie IP (dal rejestracji, rankingu czy innych podstron korzystajacyh z MYSQL serwera), a reszta może przechowywać dane w bazie hostingu, albo jeżeli nie masz żadnego systemu newsów czy innych edytujesz pliki odpowiednie za strony.

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

Moim zdaniem strona na serwer hamachi 24/7 jest bez sensu bo i tak reje ci na niej niezadziala ani ranking ani wszystko co ma połączenie z mysql

Chyba ze chcesz tylko informacje/ogłoszenie dodać lub czat/forum

 

a reszte to poprostu dajesz odnośniki do twojego ip z ścieżką do rejestracji/rankingu która cie przekierowywuje na daną stronke

Opublikowano

up oto mi własnie chodzi, żebym mógł napisać info kiedy server online oraz jakei sieci hamachi.

 

to .. jak zrobić takową strone ? :)

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

prosto

załóż sobie stronke na cba lub ugu dodaj baze mysql i wrzuć szablon strony a potem edytujesz sobie jak ci sie podoba np w notatniku lub NVU

 

tu masz strone z szablonami

http://metin2style.tk/ 

lub poszukaj na forum jakiegoś

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...