Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Call Of Duty II] Wbij a zostaniesz na dłużej [Fast Exp] (Awanse Klas)


giveras

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

codth.png

b_350_20_000000_000000_FFFFFF_32D600.png

 

mj7s5.gifIP Serwera: 89.231.6.8:27017

mj7s5.gifNazwa serwera: Call of Duty II Fast EXP

mj7s5.gifIlość Slotów: 25

mj7s5.gifTyp serwera: Steam + Non Steam

mj7s5.gifDostępność serwera: 24/7

 

cooltext641935556.png

 

75685073.png

Wygląd HUD.

 

26821079.png

Klasy Zwykłe i Awansujące.

 

29387952.png

Małe wyjaśnienie o co KAMAN w Jednostkach.

 

 

cooltext641940707.png

 

1. Awanse Klas- to nic innego jak awansowanie z normalnej Jednostki na coraz to lepsze. Są 2 Awanse + Pierwsza podstawowa.

Przykład: Gramy sobie "Snajperem", gdy wbijemy nim 500 lvl automatycznie zmieni się nam na Jednostkę "Super Snajper" a punkty statystyk oraz lvl z klasy Snajper automatycznie przeżuci nam na Jednostkę po Awansie czyli na "Super Snajper" a co za tym idzie? To że Jednostka po awansie pierwszym ma większe obrażenia z wszystkich broni ( +30 DMG), a Jednostka po Drugim awansie ma większe obrażenia z wszystkich broni + Automatyczne przeladowanie (Nieskończona Amunicja)

 

 

 

2. Questy- Nic innego jak Misje. są to bardzo trudne misje tak jak widać na powyższym Obrazku z Hudem ponieważ Każdą misję można robić tylko raz. Misje są podzielone na Poziomy od 1 - 200 lvl, 200 - 500lvl itd. wykonanie wszystkich Misji na serwerze da nam naprawde bardzo dużo Punktów doświadczenia lecz to nie wystarczy żeby posiadać przynajmniej 1/2 Max LVL.

 

 

 

3. EXP- coś o Expie? no cóż na serwerze jest Fast Exp. Dlaczego? gdyś dzięki temu gra jest bardzo przyjemna i gracz mający 1 lvl jest w stanie wbić szybko 200 lvl

Hmmm: Wbicie na tym serwerze 200 lvl to około 30 minut Grania przy liczbie graczy około 15-21. to również zależy od Skilla gracza.

 

 

 

5. Komendy:

 

- /klasa

- /klasy

- /item

- /item2

- /drop

- /drop2

- /reset

- /staty

- /pomoc

- /sklep

- /questy

- /daj

- /daj2

- /konto

 

 

bf2i.jpg

b_350_20_000000_000000_FFFFFF_32D600.png

 

mj7s5.gifIP Serwera: 31.134.62.28:27855

mj7s5.gifNazwa serwera: BF2 + FFA

mj7s5.gifIlość Slotów: 16

mj7s5.gifTyp serwera: Steam + Non Steam

mj7s5.gifDostępność serwera: 24/7

 

34449108.png

 

snowx.pngMiłą atmosferę i zabawę

snowx.pngSerwery 24/h, wysoka jakość serwerów

snowx.pngWiele nieprzespanych nocy

snowx.pngOgarniętą i miłą administrację

snowx.pngNiskie Pingi

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Yyy.... widzę że ładnie to reklamować forum serwerowni;/.

Informacje na witrynie MPCforum.pl są podawane tylko w celach edukacyjnych oraz hobbystycznych.

Mój regulamin:

1.Zrobić coś porządnie.

2.Zawsze wszystko robie na czas.

3.Pomoge każdemu.

 

Materiały zawarte powyżej są objęte prawem autorskim. Ich kopiowanie, powielanie bądź rozprowadzanie bez zgody Redakcji jest zabronione.

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...