Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Dla mixowiczów - jak znaleźć mixa


xxLordZibixx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

W tym poradniku pokażę Ci jak znaleźć mixa.

 

 

1.Ściągamy program mIRC.

2.Instalujemy go.

3.Włączamy go , wyskoczy nam pewne okno.. klikamy "CONTINUE".

4.Wbijamy do zakładki "File" a następnie wybieramy "Connect".

5.Znów wyskoczy nam okno.. jest tam jak by taki mały "formularz" - musimy go wypełnić (będziesz miał problem z wypełnieniem - pisz PW). Jak go wypełnimy klikamy "OK".

6.Teraz wchodzimy znowu w "File" następnie w "Select servers" i wybieramy "Quakenet" no i znowu klikamy na "OK".

7.I znów wybieramy "File" i "Connect".

8.Znowu wyskoczy nam okienko.. na górze okienka jest pole do wpisania. Wpisujemy tam "cw.pl" (jak coś bez tego " " ) i naciskamy "Join"

9.Jesteśmy na takim kanale i możemy spokojnie szukać mixów.. wpisujemy np.

3v3 on lub off i LOW - przetłumaczenie:

3vs3 - ile graczy ma grać przeciwko sobie itp.

on/off - mamy serwer/nie mamy serwera

low - poziom naszego skila.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...