Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Limadoria[FullSurv][Frakcje][20 slotow][Non-premium][24/7]


MortalShadow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mortal ma 11 lat sam sie przyznal mwahahah 0 ogaru

dzieciak walony

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Opublikowano

koles wkreca ludziom, ze maja czity i nawet wymysla im wlasne nazwy i rowniez potwierdzam, ze mowil, iz ma lat 11, a w tym wieku to powinien sie chowac za matczyna spodnica, a nie mieeic range administratora na mc, wnosze o unBan na nicku kenn3l i zabranie rangi admina Mortalowi

 

niech zadecyduje demokracja i odbedzie sie sonda na ten temat

Opublikowano

nick: TheOsteeR

wiek: 14

Dlaczego chcę dojsc?: Chcę pograć na porządnym serwerze RPG z porządną administracją. :DD

18706.png

36112.gif

36006.jpg

35944.jpg

34943.png

32519.gif

Opublikowano

koles wkreca ludziom, ze maja czity i nawet wymysla im wlasne nazwy i rowniez potwierdzam, ze mowil, iz ma lat 11, a w tym wieku to powinien sie chowac za matczyna spodnica, a nie mieeic range administratora na mc, wnosze o unBan na nicku kenn3l i zabranie rangi admina Mortalowi

 

niech zadecyduje demokracja i odbedzie sie sonda na ten temat

Mniałes cheaty Ciagle mi spamiło ze masz :)

 

Mortal ma 11 lat sam sie przyznal mwahahah 0 ogaru

dzieciak walony

Ty nie masz wiecej :)

A pozatym mam 12 I ogarniam :)

Dostałes bana za wyzywanie

Opublikowano

Nick: KOxikmeGA

Wiek : 13 lat (ale ogarniety jestem...)

Dlaczeog tu: bo chce pograc nie dodasz to nie...

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Nick: Rexe21

Wiek : 13 (w maju 14)

Dlaczego tu: Bo ten serwer był super bez wl i pewnie bedzie lepszy z wl a pozatym fajna atmosfera i dobra zabawa :)

Opublikowano

Prosze O Dodanie do Wl

Nazwa

PiratekPL

i

70stcik to muj kolega

i

Killer yo mojego brata konto

i

Jan0596 Konto brata

Prosze

 

Prosze O Dodanie do Wl

Nazwa

PiratekPL

i

70stcik to muj kolega

i

Killer yo mojego brata konto

i

Jan0596 Konto brata

Prosze

 

Mam 16lat i chce grac na tym serwie Jest bardzo fajny nie wiem czy mnie znasz gralem kiedys na tym Znasz Team Albo Jaskiniowiec ??? Polecił mi ten serwer Kazio_odlotowy

Opublikowano

Prosze O Dodanie do Wl

Nazwa

PiratekPL

i

70stcik to muj kolega

i

Killer yo mojego brata konto

i

Jan0596 Konto brata

Prosze

 

Prosze O Dodanie do Wl

Nazwa

PiratekPL

i

70stcik to muj kolega

i

Killer yo mojego brata konto

i

Jan0596 Konto brata

Prosze

 

Mam 16lat i chce grac na tym serwie Jest bardzo fajny nie wiem czy mnie znasz gralem kiedys na tym Znasz Team Albo Jaskiniowiec ??? Polecił mi ten serwer Kazio_odlotowy

 

Zostałeś Odrzucony :)

 

nick : johun

mam 14 lat

chce byc przyjęty na WL bo to jest dobry server

 

Przyjety

Opublikowano

Nick: LLuckyMike

Wiek: 13

Dlaczego: Szukam normalnego serwera ( mam nadzieje )

Ktoś Cie ukradł itemy??

To nie płacz tylko następnym razem się nie daj.

Nie pisz do Adma że ma go zbanować, bo tego nie zrobi tylko następnym razem się porostu nie daj...

Opublikowano

Mniałes cheaty Ciagle mi spamiło ze masz :)

 

 

Ty nie masz wiecej :)

A pozatym mam 12 I ogarniam :)

Dostałes bana za wyzywanie

wszyscy widzimy jak ogarniasz, szczegolnie slownik jezyka polskiego, a czity tak "mNialem" szczegolnie wtedy gdy majac w eq pol stacka cobble i 2 kamienne kilofy uslyszalem, ze mam cheaty

Opublikowano

Nick: Xcheater

Wiek : 13 (Rocznikowo 14) lat lecz ci co grali od wczoraj to wiedzą, że jestem ogarnięty :D

Dlaczeog tu: Gdyż serwer jest naprawdę ciekawy. Miła administracja. Ten serwer jest taki jak lubie :D

Po za tym gram od startu serwera :D

Opublikowano

Nick: Evo

Wiek : 15 Wielki Ogar!

Dlaczego tu: Lubie takie servery Zawsze To Lubiłem bd prowadził frakcje PDG Kartel

Po za tym wbije się z kolegami :)

Opublikowano

Nick: KineQ

Wiek: 13

Dlaczego tu: Bo kocham survival i szybko diaxy zdobywam .

synga.jpgPomogłem ? kliknij lubie to ! = )

Opublikowano

Prosze Nie Grac Na tym serwie admin ma 10lat i banuje za x-raya ktrego nikt nie ma Co Za jebany Serwer polecam McWojna Ip serwer to 94.23.91.189 Zajebisty Serwer A Ten Limodrain To chujowy serwer Zjebany Admin ma 10 lat chyba go matka dobrze nie dorobila

Opublikowano

Prosze Nie Grac Na tym serwie admin ma 10lat i banuje za x-raya ktrego nikt nie ma Co Za jebany Serwer polecam McWojna Ip serwer to 94.23.91.189 Zajebisty Serwer A Ten Limodrain To chujowy serwer Zjebany Admin ma 10 lat chyba go matka dobrze nie dorobila

 

 

Po 1. Miałeś x-ray

Po 2. Nie znasz się na pluginach

Po 3. Są dowody w anti-xray'u

Po 4. Wykopałeś diaxy i było poniżej 15% insinibli (Czy jakoś tak) więc kopałeś na x-ray

 

Nick: KineQ

Wiek: 13

Dlaczego tu: Bo kocham survival i szybko diaxy zdobywam .

Po 1. Nie ma już whitelist na próbę

Po 2. Co kopiesz na x-rayu?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...