Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XauBot - Nowy, uniwersalny bot nagrywający nasze poczynania na pulpicie!


Xau

Rekomendowane odpowiedzi

Weteran
Opublikowano

Witajcie,

jako że ktoś mi usunął poprzedni temat w tym dziale z moim keyloggerem, postanowiłem napisać coś nowego, lecz tym razem bota..

Program ten można porównać do Taskera, tyle że za darmo, w fazie końcowej ma on robić to samo co ten program.

 

Co się znajduję w aktualnej wersji?

-Fajniutkie menu w konsoli.

-Hotkeye.

-Nagrywanie wszystkie poczynań myszki.

-Zapisywanie ich.

-Opcji i hetkeyów też.

-Oraz oczywiście odtwarzania tych nagrań.

 

Co jeszcze może się znaleźć?

-Prawdopodobnie są jakieś małe wycieki pamięci.

 

Obsługa narzędzia:

Jest ona banalnie prosta, w menu poruszamy się jedynie za pomocą strzałki w góre i w dół.

W opcjach możemy ustawić hotkeye, oraz timery dla nagrywania i wczytywania plików.

 

Download:

3.2

http://www.speedysha...e/DqXSB/3.2.rar

 

Scan:

https://www.virustot...sis/1329570042/

 

Jak używać?

klawiszem 1 rozpoczynasz nagrywanie,

klawiszem 2 zatrzymujesz je,

klawiszem 3 odtwarzasz nagranie.

 

Można oczywiście zmienić te hotkeye.

Weteran
Opublikowano

Testowałem na xp.

Ale moim zdaniem na każdym windowsie będzie działać.

 

Dodałem nową wersję, teraz jest dostępna również klawiatura.

Oraz wycieki pamięci chyba zlikwidowałem.

 

Trochę szkoda że jest takie małe zainteresowanie, w końcu tasker jest płatny, a mój bot nie, chciałbym mieć porównanie cena/jakość.

Opublikowano

Mnie się podoba fajny , łatwy w obsłudze :) Dobra robota łap + A tak na marginesie to w czym piszesz/ c++ czy visual basic bo zaczęło mnie to interesować robienie programów itp. Jak byś mógł powiedzieć bede wdzieczny

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Weteran
Opublikowano

A tak na marginesie to w czym piszesz/ c++ czy visual basic

Ten program jest napisany w czystym, konsolowym c++.

 

Zapomniałem jeszcze dodać zapętlenia do bota, postaram się jeszcze dzisiaj to napisać.

Opublikowano

Aha czaje a masz jakieś poradniki z których się uczyłeś programować w c++?

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

A jakie książki polecasz? Możesz zapodać tytuły?

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Weteran
Opublikowano

Jak wylaczyc nagrywanie? Moze dodaj hotkeye start, stop itp.

Wchodzisz w Opcje>>Hotkeye>> i możesz sobie ustawić praktycznie każdy klawisz na następujące czynności: Start, Stop, Wczytaj.

 

@kubiq1

Symfonia c++ 3 wydanie.

Weteran
Opublikowano

Dodałem ostatnie poprawki, oraz ustawiłem jak najlepsze ustawienia defaultowe.

 

Już raczej nic nie będę dodawał, w razie jakiś błędów piszcie w tym temacie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Muszę cię za to pochwalić bo projekt dobry jest,tylko lepiej jest zrobić aplikację okienkową (wiem w c++ nie jest lekko,znajomość WinApi itp) ale dobrze wyszło.

Weteran
Opublikowano

Dzięki,

dodam jeszcze że tak właściwie to mam już wersje przybraną w GUI, ale niestety mam małe problemy z developingiem pod bibliotekę Qt(w której ów GUI wykonałem) dlatego na razie jej nie wydam.

sceresaease.jpg

Opublikowano

No i to jest program a nie jakieś 2 przyciski na krzyż. Moje idee:

1. Może zastąp pliki tekstowe plikami binarnymi, będą mniej zajmować.

2.

program sluzy do nagrywania ruchow urzadzen input, a nastepnie je odtwarzajac w trybie rzeczywistym

To zdanie wydaje się troche nielogiczne.

3. Gdy zamknąłem program to usunęła mi się zawartość pliku opcje.xau, czyżbyś nie zamykał pliku po wyjściu z menu opcji?

Twoja stara robi catch the clowny w Game Makerze.

Opublikowano

Nagrywam kilka ruchów myszą, odtwarzam i mysz ląduje na pierwszym miejscu z nagrania i koniec. No i opcje się psują, jeśli nie odnajdzie pliku to dodaj wartości standardowe dzięki czemu klawiszem do nagrywania nie będzie kod 0 i jako tako funkcjonować będzie bez nieoczekiwanych działań.

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Weteran
Opublikowano

Nagrywam kilka ruchów myszą, odtwarzam i mysz ląduje na pierwszym miejscu z nagrania i koniec.

To akurat dziwne, jeszcze u nikogo tak się nie zdarzyło, może masz jakieś zabezpieczenia przed zapisem plików na komputerze? Nie mam pojęcia o co chodzi.

A co do programu, to wiem że ma sporo błędów. Jak dla mnie, to stworzyłem go bardzo dawno temu, teraz już w ogóle nie tworzę programów w konsoli. Gdybym go przepisał jeszcze raz, to pewnie wyglądałoby to jakoś lepiej, ale nie mam jakoś ochoty na to.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wszystko działa bardzo dobrze. Ale mam pytanie czy później ten jakby filmik zapisuje się gdzieś? Że np za 2 tygodnie będę mógł go odtworzyć? Czy to jest takie jedno razowe do czasu zamknięcia bota??

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie odkopujemy tak starych tematów, proszę zwracać uwagę na daty. Zamykam.

O reupload można prosić, nie ważne kiedy był napisany ostatni post.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...