Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HARD][Żadnej ochrony!][Full survival!][Frakcje!][LATARKA] - Survivors - Mine mine is mine !


Head_Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z góry uprzedzam wszystkich, którzy chcieliby mnie zjechać za dubel (temat), napisałem do moderatora o zamknięcie tamtego starocia ;)

 

 

Od teraz komenda /hat pozwalająca na ustawienie DOWOLNEGO itemu jako głowę (także pochodni na plecy bądź glowstone na głowę jako latarkę także ![patrz screeny w poście pierwszym]) jest dostępna dla wszystkich za free ! :)

Opublikowano

Serwer jest off dlaczego ? o.O

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

Bo zmieniam nazwę, adres, oraz nieco tryb rozgrywki :)

 

Tylko minimalnie, survival zostaje ^^

 

O wszystkich zmianach będę tutaj informował.

Opublikowano

Bo serwer był fajny ... zobaczymy po "zmianach"

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

Dobra wiadomość :)

 

Strona przeniesiona na nowy adres. W tej chwili pracuję nad tymczasową stroną główną (tzn. byle jaka, żeby była, potem się dopracuje :P) oraz nad serwerem, tj. wywalam zbędne pluginy, dorzucam kilka nowych, zwiększam trudność rozgrywki, odświeżam nieco spawn, eliminuję błędy i optymalizuję co mogę :)

 

Serwer ruszy ponownie albo dzisiaj w późnych godzinach, albo jutro... napiszę kiedy w tym temacie :]

 

Stay tuned.

 

Ave.

Opublikowano

Dzisiaj niestety już nie ;)

 

Kolejny dobry news : Całe forum zostało pomyślnie przeniesione na nową domenę :P

 

 

23:20 :

 

- Przygotowywanie portalu ;)

- Modyfikacja spawnu na serwerze

Opublikowano

@Up

 

Właśnie większość jest takich jak Ty na serwerze, którzy potem o wszystko pytają.

 

Proszę doczytać posty powyżej. :)

 

Pozdrawiam !

 

(Spawn na ukończeniu :P)

Opublikowano

@Up

 

Też tak myślę, jednak niestety są małe problemy z obciążeniem, dlatego przez ten czas starałem się optymalizować i wywalić co niepotrzebne :)

 

Zajrzyjcie do tematu w okolicach 20 ;)

 

ON :)

Opublikowano

Śmieszy mnie tylko, że jak serwer jest wyłączony, to ludzie zaczynają zaglądać na nasze forum lub wypowiadać się w tym wątku :P

w ten sposob chca sie dowiedziec kiedy bedzie on, a podczas gdy jest wlaczony nie musza sie o takie rzeczy pytac, ale nie wylaczajcie serwera, zeby posty nabic xD <zart>

Opublikowano

Dlaczego mój ulubiony serwer jest znów off ? :(

Wydaje mi się że serwer upadł :(

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...