Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DeadIsland [Frakcje+Surv][10 Slotow Bedzie Wiecej !]


Esker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy szukasz serwera o świetnej administracji?

 

Czy znudziły ci się serwery na których krążysz po mapie bez sensu?

 

Czy chcesz zagrać na profesjonalnym serwerze

 

Czy poszukujesz serwera z miłymi graczami?

 

Czy oczekujesz od serwera wielogodzinnej rozrywki?

 

Czy masz dosyć serwerów na których wiecznie nie ma administracji?

 

Czy chcesz pograć na serwerze który nie padnie po tygodniu?

 

Czy NARESZCIE chcesz się DOBRZE BAWIĆ?

 

Świetnie trafiłeś!!!

 

Daj się tylko oprowadzić po świecie DeadIsland!!

 

Ruszamy

 

312xw7o.png

Typ:

 

survivalh.png +Frakcje+Fb+Rpg

 

55576341.png:

s1game.slotex.pl:20022

 

sloty.png : 10

 

Whitelista:

nied.png

 

Potwory:

takw.png

 

Zwierzęta:

takw.png

 

Nether:

takw.png

 

hvo00i.png

 

 

Wlasciciel: ThePrs

Admin: Adi3

20kudxl.jpg

 

m.i.n

 

-World Edit

 

-World Guard

 

-Factions

 

-nChat

 

itd.

54316_23_04_11_6_37_10.png

15402.png

10319.png

18706.png

DAJ PLUSA +

26746_11_06_11_9_45_04.png

Opublikowano

Właśnie zacząłem grać

co prawda serwer nowy ale bardzo ładnie zrobiony. ;]

czekam na nowe pluginy i sloty więcej ;D

Opublikowano

Miałem nadzieję (sugerując się nazwą) że będzie to jakiś fajny survival. Niestety jest to miks wszystkiego... sporo warpów, jedzenie za darmo na spawnie, właściciel rozrzuca żelazo na spawnie... bardzo psuje to zabawę.

Komentarzy jest dużo pozytywnych ale tylko dlatego, że admini spełniają zachcianki każdego gracza.

Co jak co to bardziej server FUN niż SURVIVAL.

2963564.jpg

37.59.72.33 lub rekincraft.pl

Opublikowano

Miałem nadzieję (sugerując się nazwą) że będzie to jakiś fajny survival. Niestety jest to miks wszystkiego... sporo warpów, jedzenie za darmo na spawnie, właściciel rozrzuca żelazo na spawnie... bardzo psuje to zabawę.

Komentarzy jest dużo pozytywnych ale tylko dlatego, że admini spełniają zachcianki każdego gracza.

Co jak co to bardziej server FUN niż SURVIVAL.

2963564.jpg

Zgadzam się.

Opublikowano

Wchodzę na serwer i witam się "Cześć" a po chwili jakiś gracz odpisuje "Wypier*alaj" admin nic sobie z tego nie robi ... jak dla mnie serwer nie jest zbyt ciekawy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...