Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] nie wiem gdzie dodać quest zrobiony


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema tak jak w temacie nie wiem gdzie wgrać quest i jak go nazwać mam do dodania 3 questy 1 quest jest taki

 

 

quest resp begin

state start begin

when 20011.chat."MobSpawn" begin

say ( "Witaj" )

say ( "" )

say ( "Chcesz kogos przywolac?" )

say ( "UWAGA!! ON PRZYWOLA SIE KOLO URIEL!" )

say ( "Wybierz kogo chcesz przywolac, a potem napierdalaj jak pojebany." )

local s = select ( "Riper", "Nieb.Smierc", "9 ogonow", "Anuluj" )

if 1 == s then

mob.spawn( 1093, 658, 550, 0, 0, 0 )

chat( "Potwor zostal przywolany!" )

chat( "Przy Urielu" )

elseif 2 == s then

mob.spawn( 1095, 658, 550, 0, 0, 0 )

chat( "Potwor zostal przywolany!" )

chat( "Przy Urielu" )

elseif 3 == s then

mob.spawn( 1901, 658, 550, 0, 0, 0 )

chat( "Potwor zostal przywolany!" )

chat( "Przy Urielu" )

else

return

end

end

end

end

 

 

 

 

2 to taki

 

 

 

 

 

quest pozadanie begin

state start begin

when login with pc.is_gm() begin

notice_all("GameMaster "..pc.get_name().." jest Online!")

end

 

when levelup with pc.level >= 50 begin

if not pc.is_gm() then

notice_all("Gracz "..pc.get_name().." awansował na "..pc.get_level().." poziom!")

notice_all("Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Serwer Team")

else

say("Jedynie osiągnięcia graczy zostaną ukazane na czacie")

end

end

end

end

 

a 3 to jest

 

 

 

 

 

quest niszczarka_itemow begin

state start begin

when 20087.take with item.vnum != 0 begin

say_title("Niszczarka Itemów:")

say_reward("Witaj, ".. pc.get_name() ..".")

say("Jeżeli chcesz się pozbyć jakiegoś przedmiotu mogę [ENTER]uczynić to dla Ciebie .")

say_reward("Info: Usuniętego przedmiotu nie można odzyskać.")

local usun = select("Chcę się tego pozbyć.", "Nie, jednak to zostawię.")

if usun == 1 then

item.remove()

else

end

end

end

end

 

 

 

 

 

 

 

proszę żeby mi ktoś to spakował albo powiedziała jak i wrzucił na http://www.speedyshare.com/ i doda instrukcje gdzie to dodać daje++ dziękuję góry .

Opublikowano

1 Quest wklej do notatnika nastepnie >> zapisz jako >> resp.quest

2 Quest wklej do notatnika nastepnie >> zapisz jako >> pozadanie.quest

3 Quest wklej do notatnika nastepnie >> zapisz jako >> niszczarka_itemow.quest

 

1 Faze masz zrobioną czas na 2 :

 

1. Odpal WinSCP

2. Zaloguj się do WinSCP

Sciezka ktorą podam moze sie roznic bo nie wiem jakie masz pliki ale sprawdz taka:

/usr/serverfiles/game/share/locale/germany/quest

(Ta sciezka jest z plikow by Badar)

lub:

/usr/home/share/locale/germany/quest

(Te sciezke ma wiekszosc plikow serwerowych 2010)

 

końcowka się nigdy nie zmienia ta o

/share/locale/germany/quest

kazde pliki maja te sama koncowke natomiast poczatek sie zmienia nie napisze Ci dokladnie sciezki bo nie znam twoich plikow.

 

Jezeli sciezka sie zgadza w folder quest wklej te 3 questy nastepnie kliknij lewy CTRL i 5 na klawiaturze jednoczesnie wyswietli Ci sie okienko w ktorym musisz podac haslo do plikow serwerowych gdy wpiszesz haslo wyswietli Ci sie czarna konsola w okienku enter comand wpisz kolejno:

 


./qc resp.quest
[Daj enter]
Wpisz:
./qc pozadanie.quest
[Daj enter]
Wpisz:
./qc niszczarka_itemow.quest
[Daj enter]

 

Jezeli Quest będzie poprawny w czarne konsoli wyskoczy ci taka lista po dodaniu kazdego questa i wpisaniu ./qc pokaże Ci to na przykladzie

Ja po kliknieciu CTRL+5 wpisalam :

./qc eq_gm.quest

i wyskoczylo mi w konsoli:

/usr/serverfiles/game/share/locale/germany/quest$ ./qc eq_gm.quest
QUEST : eq_gm
STATE : start
WHEN  : login
with pc . is_gm ( ) and pc . getqf ( "pierwszy" ) == 0


 

Oznacza to ze quest jest poprawny jeżeli po dodaniu questa w folder quest i daniu ./qc wyskoczy Ci taka dluga , dluga lista z takim czerwonym wykrzyknikiem oznacza to ze quest jest zepsuty.

 

Potrzebne programy:

WinSCP

 

-Wymagana wiedza .

 

Myśle , ze pomogłam . Pozdrawiam

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...