Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przepraszam Nolife i zapraszam na serwer


Slawolologg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wgrałem bukkit na serwer przeznaczyłem 8gb ram na serwer są bukkity i pluginy

 

 

 

AutoKick - Wywalanie graczy przy konserwacjach

MineBackup - Automatyczne zapisywanie mapy.

ChestShop - Dawniej iConomyChestShop dodaje nam shopy w skrzyniach

CommandBook - Podstawowe komęd

nChat - Czat (hmm. też są problemy z chatem ;/)

iConomy - Dzięki niemu jest waluta na serwerze

LWC - Zabezpieczenia skrzyni

PermissionsEx - Najważniejszy plugin, bardziej rozbudowane permissions

WorldEdit - Edycja świata komendami

WorldGuard - Cuboidy, zablokowana lava, rozprzestrzenianie się ognia itd

SetRamkPEX - Nadaje łatwo range - /setrank <nick> <grupa>

NoCheat - Wiadomo ;)

FalseBook - Mechanizmy różne i ciekawe ;)

HelpPages - Komenda /help do własnej konfiguracji ;).

KiwiAdmin - Bany czasowe itd.

VoxelSniper - Ciekawy plugin, można nim łatwo budować :D.

AutoMessage - Automatyczna wiadomość

InvClear - Czyszczenie EQ graczom.

ColoredSigns - Kolorowe tabliczki

MultiVerse - Portale między światami, więcej światów, warpy ala portal

 

 

Id Sieci : Slawololog

Hasło 1234

Ip SErwera : 5.55.87.246

 

Szukam Kogoś do pomocy przy serwerze przy pluginach i budowaniu jedynę co mogę zaoferować to Op.

 

Potrzebuje pomocy iz nie wiem jak uzywac VoxelSniper Jak by ktoś mógł mi objaśnic o co dokładnie z tym chodzi i jak tego używać dam +++

 

Serwer Cały czas ON

 

A tutaj podam staty kompa na jakim stoi serwer

 

Procesor : intel core i5 750 3,4ghz

Ram 8Gb Ddr3 1600 Mhz Chyperx

Karta : Ati Radeon hd 4870 1gb ddr5

Dysk 1tb (Szybki)

Niestety internet nie jest za dobry ale na 5 osob da sie pograc

Admin Cienia
Opublikowano

Dubel:

http://www.mpcforum.pl/topic/553652-nowy-serwer-kto-pierwszy-wejdzie-otrzyma-admina/

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...