Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanko na temat free miecha po zakupie gry


TaNaToS�

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam zapytanie chodzi mi o to że po zakupie gry all dodatków na raz dostałem ten pierwszy miesiąc gratis.

Ale jako że za free (tak mi się wydaje) nie mogę korzystać z ah pisać bo przypadkowych ludzi itd , i tutaj mam pytanie czy jak zakupie Prepaid na 2 miesiące i go wklepie to będę miał 3 miechy gry czy 2 miechy czyli się pokryje ??.

A tak w ogóle to normalne że nie mogę korzystać z tych usług czy coś sknociłem i naginam na trial :D

fd3b8de50954330d78c2dd9be8c62d4c.gif

 

 

 

 

 

Nie sikaj mi tu ^_^

Opublikowano

Dziękuje i to normalne że nie moge na tym pierwszym miesiącu korzystać z ah i pisać do ludzi którzy mnie nie maja w friends ?

fd3b8de50954330d78c2dd9be8c62d4c.gif

 

 

 

 

 

Nie sikaj mi tu ^_^

Opublikowano

Dziękuje i to normalne że nie moge na tym pierwszym miesiącu korzystać z ah i pisać do ludzi którzy mnie nie maja w friends ?

A możesz expić 20lv+ bo mozliwe ze masz dalej ustawiony starter

simply.4557.gif

Opublikowano

Dopiero dzisiaj się dowiem czy mogę wbić więcej niż 20 lvl jak coś dam edit i wam napiszę .

Trochę mnie to drażni bo

STATUS LICENCJI AKTYWNA CZAS GRY Source: Płatność abonamentowa co 3 miesiące, 35,97 EUR

Zostanie odnowiony: 11.03.2012 09:59 POZIOM PRODUKTU CataclysmEdycja standardowa REGION Europa (EU) WORLD OF WARCRAFT REMOTE BRAK ABONAMENTU

 

Mam 20 lvl i troche wbite expa i dalej nie mogę pisać do nikogo ;/

fd3b8de50954330d78c2dd9be8c62d4c.gif

 

 

 

 

 

Nie sikaj mi tu ^_^

Opublikowano

Też miałem taki sam problem, pisałem do supporta i odpisali mi że po 48h będzie dobrze :) Od razu po dniu mi wszystko ładnie działało :)

Opublikowano

Rozumiem,że zakupiłeś battlechesta,ale czy coś więcej?Jak dalej nic to wejdź na battle.net,poszukaj menu z World of Warcraft,tam powinieneś mieć upgrade ;)

Da plays :> zqrkgj10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...