Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[szukam] Dzialajacego zmieniacza bonow na XenoxMT2 na ta chwile


figo0200

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie szukam dzialajacego zmieniacza bonow na xenoxmt2 dzis byl nowy up clienta wiec , prosil bym o linka do bota , ktory dziala na tym serwerze pzdr

 

xdddmtw.jpg

Opublikowano

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html
http://www.mpcforum.pl/topic/514684-dlschwitchbot-v3-by-padmak/
http://www.mpcforum.pl/topic/514706-dl-switchbot-w-pythonie/
http://www.mpcforum.pl/topic/517360-dlswitchbotv3-0-0-2-by-padmak/
http://www.mpcforum.pl/topic/340596-dl-bonusswitcher-by-padmak-152/
http://www.mpcforum.pl/topic/493461-dlbonusswitcher-by-darealfreak/
http://www.mpcforum.pl/topic/256482-dlauto-zmieniacz-bonow/

 

z tym że kamer mod nie działa na xenox spróbuj innych z tych co podałam

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/517360-dlswitchbotv3-0-0-2-by-padmak/
http://www.mpcforum.pl/topic/340596-dl-bonusswitcher-by-padmak-152/

Sprawdz te wersje.

Opublikowano

Działa switchbot bo ja sam go używam dzisiaj ;]

Tylko że jest błąd w nowymCliencie i trzeba ściągnąć to:

http://speedy.sh/Q2zux/Xenoxmt2-fix-szept-dodawanie-bonusow.rar

Gdy ściągniesz wklej XenoxMt2 Launcher.exe do głównego folderu z xenoxem (zamień) a root.exs do folderu: pack (zamień) i wtedy będzie działał szept i zmienianie bonów ;]

Opublikowano

Ja mam fixa i tez mi nie dziala a wiekszosc z tych linków co podaliscie nie idzie ściągnąć :/

bullitt to podaj link do tego co Ty uzywasz na xenoxie dzisiaj ale zeby szło za darmo pobrac i żeby działał please :)

 

 

Wszystkie co podaliscie nie dzialaja :(

Opublikowano

Tam w ogóle z tej strony nie idzie nic sciagac z padmak.de ...

nie wiem kurde podajcie ogolnie juz link do tego jak jakis dziala..:/

Opublikowano

A mam prosbe moglbys wyslac to na inny hosting b ocos sie nie da pobrac nie wiem dlaczego.

i odrazu jak bys mogl napisac jak właczasz tego bota od poczatku do konca.

z gory dziekuje

Opublikowano

Żeby ściągnąć klikasz FREE downloading i czekasz 60 sek potem przepisujesz chaptera i ściągasz. Ot cała filozofia. Następnie wypakowywujesz obojętnie gdzie, włączasz metka klikasz switchbot alter injector, klikasz ok jeśli coś wyskoczy, choose dll ( tu wybierasz switchbotv3.dll - jest on w folderze z botem), ok i choose window. Po kliknięciu tego ostatniego masz 3 sek na kliknięcie okienka gry. Sorki że tak chaotycznie ale na szybko.

Opublikowano

Włącz przez tego drugiego injectora. Jest pewniejszy wg mnie. A jeszcze jedno po drodze trzeba się zarejestrować ale będziesz wiedział kiedy.

Opublikowano

mi dziala tylko bym poprosil jeszcze jakies spolszczenie. moze byc nawet od myślników tu na forum, tylko zeby wiedziec co jest co ;d

z gory dziekuje

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...