Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

30swiatow [Dedyk][PL][2012] [200 slotow] zapowiedz :D


Infopl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy ja w raz z administracja postanowiłem zrobić orginalna zapowiedz servera 30światów opisze w szczegółach co gdzie i jak.

wiec zacznę od nowych map kture zostały aktualizowane na serverze nie dawno i jak są poukładane

mapa 1.to mapa na której znajduje się POLSKA

mapa 2.to mapa na której znajduje się HOLANDIA

mapa 3,to mapa na której znajduje się ROSJA

mapa 4.to mapa na której znajduje się WOLCHY

mapa 5.to mapa na której znajduje się IRAK

mapa 6.to mapa na której znajduje się UKRAINA

mapa 7.to mapa na której znajduje się JAPONIA

mapa 8.to mapa na której znajduje się CHINY

mapa 9.to mapa na której znajduje się U.S.A

Teraz rozpisze mapy na których znajdziecie nowe moby jak...

dinozaury

wilki

lisy

dzikusy

pijanych rozbójników

krwistego krakena

harpie

hawkmana

bandytę

terrorystę

pijany policjant z spem

teraz mapy na których się znajdują te potwory

mapa 10.ekspowisko POLSKIE

mapa 11.expowisko HOLENDERSKIE

mapa 12.expowisko publiczne

mapa 13.expowisko trudne

mapa 14.expowisko hardcore

mapa 15.expowisko dinozaurów

mapa 16.expowisko HWDP

mapa 17.expowisko teren V.I.P

Teraz mapy na których są miasta dla graczy i V.I.P-ów

mapa 18.teren graczy#1

mapa 19.teren graczy#2

mapa 20.teren graczy#3

mapa 21.teren graczy#4

mapa 22.teren graczy#5

mapa 23.teren graczy#6

mapa 24.teren V.I.P#1

mapa 25.teren V.I.P#2

mapa 26.teren V.I.P#3

mapa 27.teren V.I.P#4

mapa 28.teren V.I.P#5

mapa 29.teren V.I.P#6

Mapa 30. na tej mapie są sklepy i centrum handlowe i jak oraz biura pracy ...

Teraz nowe zbroje itemy i surowce

Surowce..

bursztyn

kryształ szlachetny

skóra krokodyla

skóra psa

skóra jelenia

skóra rekina

skora niedźwiedzia

czerwony węgiel

zielona Elektro plazma

zgniłe drewno

nawoź

gnój

Itemy i zbroje...

Kryształowa łopata

kryształowy kilof

kryształowa siekierka

kryształowy miecz

kryształowa zbroja

kryształowy hełm

kryształowe spodnie

kryształowe buty

kryształowe rękawicę

plazmowy miecz

skórzana zbroja

skórzane buty

skórzane spodnie

skórzane rękawice

Pistolet na farbki

Pistolet na TNT

Pistolet maszynowy

Auta

samoloty

autobusy

rowey

dodatki na serwerze wspomagając grę i nudę

xD

można oswoić creepera i inne stwory

to znaczy ze jak pójdziecie levele wbijać lub misje wykonywać to creeper albo to co oswoiliscie będzie was osłaniać i chronić i pomagał zabić wroga

są dodane 5 npc które dadzą wam misje

są npc które dają prace

są npc które teleportują cie na expowiska

są npc które dają ci kartę do której można oswoić creepera albo coś innego

jest mod na levele max level to 99

mamy ruwnierz dodane nowe prace i nowe zarobki

mamy ruwnierz hotele do wynajem

xD

Magia czyli czary od 45lvl

Rowery od 5lvl

Samochody od 20lvl

Samoloty od 50lvl

autobus to bot ktury jezdzi trasa taka jaka admini wyznaczyli

sa normalne przystanki metra,paciagu,autobusu,tranwaju

Chat glosowy aktywujemy na K i morzemy normalnie gadac z all

nowe zwierzeta jak koty,myszy,szczury itp...

komputery + net

^^ w necie dajesz ogloszenia xD

ze kupisz to lub tamto ze szukasz tego ze chcesz to i inne

xD

resztę obadacie sobie w grze warpy są rozpisane w białym domu na starcie gry dziękuje mam nadzieje ze zagracie

Administracja

[Właściciel]AFYaan

[Właściciel]PAxMRxPL

[sHA]Hizo

[super Admin]KubaPL

[super Admin]LolekPL

[Admin]POLEND

[Admin]Skype

[KidMod]MC30

[KidMod]xXNuniaXx

[KidMod]-(szukamy)

[KidMod]-(szukamy)

[Mod]-(szukamy)

[Mod]-(szukamy)

[Mod]-(szukamy)

przepraszamy za brak SS ale server nie do końca zrobiony sami zobaczycie gdy go skonczymy

;)

IP 30.swiatow.pl

slotow 200

max graczy 150

Zalozycielem servera jest [Właściciel]AFYaan

Rekrutacja na adminow jest ON!

Rekrutacja na KidModForum ON!

kontak przez skype: noname_nederland

Status Servera

OFF-Line!!

31b674f3355fc1312e5c3a358736d670.gif?1311455603

Opublikowano

Czy jest jakieś forum serwera ? I czy muszę mieć klienta jakiegoś innego żeby korzystać z serwera.

 

@ Edit

 

slotow 200

max graczy 150

Yyyyy ... slotów 200 max graczy 150 ? Ocb. ?

Kocham mame

Opublikowano

Mam pytanie kiedy będzie można składać podanie o admina :rolleyes: jak coś napisze tutaj podanie tylko murze wiedzie co tam cze ba napisać <3

Opublikowano

kiedy będzie klient na prezentacji?

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

A potem się obudziłeś ? HAHA ten serwer to baśń... Wymyślona przez noobów -.- taka praca nad serwerem trwa ponad 8 miesięcy i jeszcze Takie rzeczy jak :Autobus , Samolot , Samochód , Bursztyn ?? Smiecham Nie polecam po opisie aa

PS: Admin ma 10 lat bo nie umie pisać -.- "ruwnierz" "ktury"

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

taki kozaz z cb dawaj na skype

nadserverem z exkipa pracujemy rok

odezwal sie synek mamusi idz do niej i sie pytaj co to internet

bo internet moze wszystko neosie

31b674f3355fc1312e5c3a358736d670.gif?1311455603

Opublikowano

A potem się obudziłeś ? HAHA ten serwer to baśń... Wymyślona przez noobów -.- taka praca nad serwerem trwa ponad 8 miesięcy i jeszcze Takie rzeczy jak :Autobus , Samolot , Samochód , Bursztyn ?? Smiecham Nie polecam po opisie aa

PS: Admin ma 10 lat bo nie umie pisać -.- "ruwnierz" "ktury"

hahaha

odezwał sie synek mamusi który nie wie jak włączyć minecrafta a co dopiero wiedza o serverach haha . . . baśń to twój mózg <_<

Opublikowano

Ludzie to jest jedno wielkie oszustwo! Chcą od was akse wyłudzić ! Niedajcie się! Ktoś kto pisz ,,pomuc"...Proszę was...Samoloty?Rowery[Nikt tego jeszcze niedodał więc wątpie że polak to zrobi]?Takie rzeczy w MC nieistnieją!Żal mi autora....

Ale jeżeli serwer wystartuje to wtedy dawajcie kase bo warto!Bardzo warto!(jak wystartuje)

Serwer Minecraft'a RPG 100% Blitzzlike- Comming soon

http://imageshack.us/gal.php?id=r52pkt_Y2eDb2-eR2-HNmw

Opublikowano

Ludzie to jest jedno wielkie oszustwo! Chcą od was akse wyłudzić ! Niedajcie się! Ktoś kto pisz ,,pomuc"...Proszę was...Samoloty?Rowery[Nikt tego jeszcze niedodał więc wątpie że polak to zrobi]?Takie rzeczy w MC nieistnieją!Żal mi autora....

Ale jeżeli serwer wystartuje to wtedy dawajcie kase bo warto!Bardzo warto!(jak wystartuje)

Potwierdzam

 

 

hahaha

odezwał sie synek mamusi który nie wie jak włączyć minecrafta a co dopiero wiedza o serverach haha . . . baśń to twój mózg <_<

TY jesteś dzieckiem PO 1. Spytaj sie ludzi mam dobrą opinie -.- po 2. czy ty coś wiesz o serwerach bo żaden polak <nikt na świecie> tego nie zrobił noobie -.-

Witamy

 

szanownych graczy

 

mamy do was prozbe jezeli chcecie aby server wystartowac

 

możecie nam w tym pomuc wplacac datki

 

na otwarcie servera

 

Zajebisty opis i takie błędy... 10 latki

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

z takimi fantazjami to idz do kolegow ze szkoly czy cos a nie tutaj

strona postawiona na darmowej domenie co swiadczy o profesjonalizmie

bardzo wysoka znajomosc uzywania lister u i ó

ogolnie gosc ma swoje fantazje;d

Opublikowano

zapowiada się ciekawie a moze otworzycie go w 16 marca???

bo to piatek a w czwartek to malo osob bedzie bo chodza do szkoly i do pracy

 

moge wam pomoc z serwerem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

można wiedzieć kiedy będzie otwarcie?

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...