Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Call of Duty II Slow Exp ( screens w środku) zobacz!


giveras

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

codth.png

b_350_20_000000_000000_FFFFFF_32D600.png

 

mj7s5.gifIP Serwera: 89.231.6.8:27017

mj7s5.gifNazwa serwera: Call of Duty II Mega Slow EXP [CS-4Frags.pl]

mj7s5.gifIlość Slotów: 21

mj7s5.gifTyp serwera: Steam + Non Steam

mj7s5.gifDostępność serwera: 24/7

 

cooltext641935556.png

 

20963106.png

Wygląd HUD.

 

66358675.png

Dziwi cię dlaczego jednostki są na Czerwono? Dowiesz się niżej.

 

72906169.png

Małe wyjaśnienie o co KAMAN w Jednostkach.

 

66499682.png

A tutaj gdy Zginiesz, widzisz dane innego gracza.

 

 

cooltext641940707.png

 

1. Awanse Klas- to nic innego jak awansowanie z normalnej Jednostki na coraz to lepsze. Jest az 7 Awansów Klas + Pierwsza podstawowa.

Przykład: Gramy sobie "Snajperem", gdy wbijemy nim 15 lvl automatycznie zmieni się nam na Jednostkę "[iI] Snajper" a punkty statystyk oraz lvl z klasy Snajper automatycznie przeżuci nam na Jednostkę po Awansie czyli na "[iI] Snajper" a co za tym idzie? To że każda Jednostka po awansie ma lepsze Moce oraz punkty statystyk większe. Z innymi Jednostkami jest tak samo lecz maja inna liczbę punktów w Staty oraz inne Zdolności

 

 

 

2. Questy- Nic innego jak Misje. są to bardzo trudne misje tak jak widać na powyższym Obrazku z Hudem ponieważ Każdą misję można robić tylko raz. Misje są podzielone na Poziomy od 1 - 50 lvl, 51 - 75lvl itd. wykonanie wszystkich Misji na serwerze da nam naprawde bardzo dużo Punktów doświadczenia lecz to nie wystarczy żeby posiadać przynajmniej 1/2 Max LVL.

 

 

 

3. EXP- coś o Expie? no cóż na serwerze jest wolny Exp. Dlaczego? gdyś dzięki temu gra jest bardzo przyjemna i gracz mający 1 lvl jest w stanie ubić gracza który ma np 50 lvl.

Hmmm: Wbicie na tym serwerze 50 lvl to około 3 dni Grania przy liczbie graczy około 15-21. to również zależy od Skilla gracza.

 

 

 

4. Za co dostaje się Expa?

- Exp za Podłożenie Bomby

- Exp za podłożenie bomby przez Twój Team

- Exp za rozbrojenie bomby

- Exp za rozbrojenie bomby przez Twój Team

- Exp Dla Terro za niedopuszczenie do Uwolnienia Hostów

- Exp za Ct za niedopuszczenie do podłożenia Paki

- Exp za Head Shoot

- Exp za Asystowanie w zabicie Gracza

- Exp za Zemstę na graczu

- Exp za uratowanie hostów

- Exp za dotknięcie Hosta

- Exp za Wygraną rundę

- Exp za wykonywanie Misji

- Exp za 3 Kills w 1 rundzie

 

 

 

5. Komendy:

 

- /klasa

- /klasy

- /item

- /drop

- /reset

- /staty

- /pomoc

- /sklep

- /ks

- /questy

- /wymien

- /daj

- /konto

34449108.png

 

snowx.pngMiłą atmosferę i zabawę

snowx.pngSerwery 24/h, wysoka jakość serwerów

snowx.pngWiele nieprzespanych nocy

snowx.pngOgarniętą i miłą administrację

snowx.pngNiskie Pingi

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...