Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WorldCraft[Dedyk][30slotów][NO-WL][Survival][1.1][Frakcje][2 Serwer z naszej sieci]


tataimama

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bannerjn.png

 

 

 

 

 

 

 

 

informacjeqxt.png

 

 

 

 

Adres IP: 176.9.192.133:25565

 

 

Client: 1.1 Bukkit

 

 

 

Whitelist:

no.png

 

 

Potwory:

ok.png

 

 

Zwierzęta:

ok.png

 

 

Nether:

ok.png

 

 

Zero lagów:

ok.png

 

 

Dzieci Neo:

no.png

 

 

Forum: w grze na /spawn jest adres.

ok.png (nie chcę reklamować)

 

 

Frakcje:

ok.png

 

 

 

tryb rozgrywki: Survival + Frakcje

 

 

ilość slotów: 30

 

 

Status:

 

 

onliner.png

 

 

 

 

 

 

pluginy.png

 

 

AutoMe [Full PL]

AutoSave

HeroChat

IPGet

KiwiAdmin [Full PL]

nChat [Full PL]

NoCheat

PermissionsEx

WorldGuard

WorldEdit

Warpz0r

CommandBook

Fractions

Log

AppleTree ( drop jabłek 100% z liscia )

 

Myślę nad wgraniem xLevel

ale decyzja należy do was

wypowiedzi na forum.

 

 

 

 

teamw.png

 

 

 

Głowa Administracji / Założyciel serwera:

 

SaCha

Iaax

 

 

Moderator:

 

 

VifonxD

Aron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

innexi.png

 

Przydatne komendy

 

/sethome

/home

/spawn

 

 

 

Screen Shoty

 

prodx.png

 

 

 

 

Team Speak 3

już niebawem.

64727793.gif

blank.gif

64727793.gif

sprzetz.png

 

 

 

Serwer VPS

Wersja oferty: PL

 

 

Bardzo dobry:

ok.png

 

 

 

 

 

zapraszamys.png

Opublikowano

Serwer się troszkę pierdoli... (jaki sami widzicie)

robimy wszystko co w naszej mocy.

chcemy zmienić hosta na dedyka. VPS nie wyrabia. ( duzo crashów )

kto chce pomóc przy kupieniu nowego serwera pisać na gg 40720901 ( pomagierzy dostana rangi VIP i itemy na nowym sewerze więc zapraszam pw na gg )

Opublikowano

SERVER JENDO WIELKIE DO NIE POLECAM DOSATLEM BANA ZA TO ZE MIALEM EQ A POTEM UNBANA JAK WYBLAGALEM POTEM MNIE ADMINI ZABIJALI I POWIEDZIELI ZE DADZA MI EQ TYLKO JAK KUPIE VIPA NIE POLECAM !!!!!!!!

Opublikowano

MaRniNN33@@ Nie polecasz bo nie chciałem cię przyjąć na moda?

pozdro dla kumatych...

 

WL-OFF

 

prelicator@@ nie polecasz bo żem cię zbanował jak w podziemiach łaziles bez pochodni i dixy kopaleś?

dziwne ze akurat wiedziales gdzie sa ... X-Rey sie kłania więc

banik uczciwy.

 

miniard@@ wszedłeś na konto Arona i zacząłeś rzucać itemy sobie i kolega

z konta admina... sprawdzilem cie miales duzo blockow diaxu więc dostales bana...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...