Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1000 slotów DEDYK Matrixxcrft no hamahi no premium 24/7


matrixx123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JUZ WYSTARTOWAL ZAPRASZAMY

 

 

 

 

 

 

 

MATRIXXCRAFT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukasz na ktorym sie nie zawiedziesz?? to wlasnie dla ciebie serwer Matrixxcrft stoi na profesjonalnym

 

 

 

 

 

 

 

serwerze dedykowanym! juz teraz wejdz i ciesz sie gra! na najlepszym serwerze fb-rp.

 

 

 

 

 

 

 

 

danetechnicznek.png

 

 

 

 

 

RAM: 8 gb

 

PROCESOR: Procesory Intel? Core? i7

 

LACZE: 100mb/s

 

HOST: Dedykowany

 

 

 

 

 

 

 

 

informacjey.png

 

 

 

 

 

 

 

Potwory- OFF

 

 

 

 

 

 

 

Zwierzeta- ON

 

 

 

 

 

 

 

 

Ip serwera:

 

 

 

 

 

 

 

89.79.201.47

 

 

 

 

 

 

 

Dynamiczna Mapa:

 

 

 

Typ serwera:

fb-rp

 

 

 

 

 

 

 

 

administracjaw.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mati560-ZALOZYCIEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pluginynapis.png

 

 

 

 

 

 

 

 

pluginyy.png

 

 

 

 

 

 

 

 

komendyorazwarpy.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komendy:

 

/money - stan portfela

 

/jobs browse - dostepne prace

 

/jobs join - dolaczenie do danej pracy max 1

 

/cprivate - Zablokowanie skrzyni/drzwi itp

 

/sethome - Ustawienia miejsca domu

 

/home - gdy ustawiles miejsce domu przeniesie cie do niego

 

/spawn - teleport na miejsce spawna

 

 

 

 

 

 

 

 

Warpy:

 

 

 

 

 

 

 

/WARP LISTA

 

 

 

 

 

 

 

I WSZYTSKIE WARPY SA

 

 

 

 

 

 

 

 

dzialki.png

 

 

 

 

 

 

 

 

40X40

 

 

 

 

 

 

 

SCREENY Z MAPKI

 

 

 

 

 

 

 

post-416180-0-88445400-1323521779_thumb.pngpost-416180-0-46157100-1323521824_thumb.png

Opublikowano

HAHA nie ma Zacytuje

nie polecam nie ma tam zadnych spawnow warpow i admin dziecko administracja wogole nie pomaga

Haha Jest Ratusz spawn jest warpownia portalownia wesole miasteczko targ arena Wielka kula i kino
Opublikowano

Nie ogarnięta administracja, admin zabija bo niby złodziej jak ktoś gra i kopie pod ziemia 2 godziny. Jeszcze pisze nie ortograficzne! Gdy zadasz pytanie adminowi czekasz 30 min żeby Ciebie odpowiedział jak jest tylko 5 osób na serwie.

Nie Polecam

Opublikowano

Admin totalne dziecko daje byle komu game mode a potem banuje nie tą osobę co trzeba.Serwera nie polecam.

Opublikowano

Nie polecam, nie ogarnięta administracja. Pisze do admina przez pół godziny i nie reaguje. Z nerwów napisałem że mają nie ogarniętą administrację i ban po 5 sekundach.

NIE POLEACAM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...